Uruchamianie ubuntu

(gufi4) #1

witam ! mam taki problem że nie mogę uruchomić systemu z płyty :frowning: ciągle mi psze że coś robi ale system się nie włącza ile czasu się ma uruchamiać i czy trzeba coś wpisywać tam ??

proszę o pomoc ! pozdrawiam

(marcin82) #2

Płyta musi być nagrana przez opcję “Nagraj plik obrazu” lub podobną. Spróbuj na jakiejś CD-RW lub DVD-RW. Bootowanie z płyty pewnie ustawiłeś.

(gufi4) #3

tak nagrałem tak jak mówisz i bootowanie włączyłem wybrałem język polski i dałem uruchom bez instalacji ciągle jakieś napisy idą i jakbym coś obliczał nie wiem czekałem 40 minut i się nic nie włączyło

(skandyn) #4

Sprawdź sumę kontrolną obrazu ISO, czy dobrze pobrałeś.

Pozdrawiam.

(Kaka') #5

gufi4 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

(Yeti2704) #6

Witam. Miałem podobny problem. Spróbuj odłączyć wszystkie urządzenia USB. U mnie była to drukarka. Jak odłączyłem zaraz zadziałało :wink:

(Sawyer47) #7

Podaj co to za napisy, najpewniej coś ze sprzętem bądź błędy na nagranej płytce.