Uruchamianie usług przez instalatora Windows 7

Otóż mam komputer Acer (same z nim problemy) otóż siedziałam sobie na internecie kiedy wyłączono prą komputer zgasł niestety zapomniałam go wyłączyc i gasił się tak jeszcze 2 razy . Po uruchomieniu komputera przywracanie systemu nie powiodło się wszystko się poblokowało no i teraz mam “wszystko” po ang. a po drugie nie jestem w stanie dostać się do pulpitu i ogólnie dysków . Podczas uruchamiania wyskakuje TRWA URUCHAMIANIE USŁUG PRZEZ INSTALATORA a potem że się nie powiodło i należy spróbować po ponownym uruchomieniu . Lecz po restarcie zowu wyskakuje to samo i tak w kółko . Żadne kombinacje z F8 się nie sprawdziły gdyż każda opcja prowadzi do URUCHAMIANIA USŁUG PRZEZ … Jedyne co do tego nie prowadzi to System Restore ale i tu dochodząc do jakiegoś punktu z przeszłości nie dopuści mnie gdyż po przetłumaczeniu należy włączyć ochronę dysku C: katastrofa :frowning:

To nie jest problem z komputerem, tylko problem z systemem Windows :wink:

Wypal na płycie Ubuntu LiveCD i z niej odpal komputer. Z poziomu Ubuntu będziesz mogła przegrać wszystkie dane np. na pendrive’a.

Bez reinstalacji systemu się nie obędzie. Możesz jeszcze spróbować instalacji nakładkowej.

kvd , z tą ochroną c: chodzi o to, że po prostu nie masz załączonego przywracania systemu… W przeciwieństwie do sunbeam96 , ja widzę wyście z tej sytuacji. Mianowicie ponowna instalacja systemu, ale bez formatowania partycji systemowej. Spowoduje to, że folder Windows będzie miał zmienioną nazwę na Windows.old i wtedy normalnie zostanie zainstalowany Windows i po jego instalacji i utworzeniu nowego konta będziesz mial dostęp do danych i będziesz mógł sprawić, że system będzie w takim stanie jak sprzed instalacji-wystarczy, że włączysz pokazywanie ukrytych plików i folderów, oraz odfajkujesz ukryj chronione pliki systemu operacyjnego(zalecane) w opcjach folderów w panelu sterownia, powgrywasz wszystkie aplikacje oraz sterowniki, a następnie przejdziesz do c:\użytkownicy\stara nazwa konta i skopiujesz wszystkie pliki i foldery oprócz tych co w nazwie mają ntuser do c:\użytkownicy\nazwa nowego konta. Dzięki temu będziesz miał nadal ulubione w przeglądarce oraz programy zachowują ustawienia łącznie z korespondencją jeżeli masz zainstalowanego klienta pocztowego…

Wielkie dzięki :] Spróbuję waszych sposobów.