Uruchamieniu KIS informacja,że uruchomil się inny

Witajcie, mam KIS 2010 nagle komunikat , że trzeba go naprawić, no to uruchamiam naprawę, tyle , że po wszystkim na liście ostatnio uruchamianych w menu start widzę zamiast KIS wielki słownik pol.- ang. z 13/2006 KŚ. Dlaczego?

Pokaż screeny, bo nie wierzę :o . Może miałeś/aś zainstalowany słownik, a KIS się usunął?

Przepraszam za skrót myślowy, oba miałam zainstalowane , ale przy naprawie KIS w nenu start po dokonaniu naprawy

tam gdzie pokazują się ostanio używane programy nie było widać KIS tylko słownik - oczywiście nie używałam go . To był mój problem, bo narazie odinstalowałam słownikale. Chce go zainstalować ponownie i stąd moje pytanie.

Ahh… Nie zrozumiałem pytania. Być może Kaspersky sam się przeinstalował i usunął z listy, a słownik był na pozycji tuż za nim na tej liście. Nadal nie jestem pewien co do tego czy dobrze zrozumiałem pytanie. Wyjaśnij mi jedną rzecz - słownik jest odinstalowany, ale wyświetla się na liście? I to twój problem?

Nie, wyświetlał się jak był zainstalowany, po użyciu KIS za miast informacji ,że używałam KIS .