Uruchaminie systemu PROBLEM

siema.

po aktualizacji sterowników karty graficznej powstał pewien problem. Otóż z jakiś względów aktualizacja nie dobiegła końca co wymusiło na mnie zamknięcia ją poprzez procesy. Ogólnie powstał bajzel który udało mi się ogarnąć poprzez przywrócenie systemu na stan przed aktualizacją sterowników karty graf.

Wszystko jest już w porządku gdyby nie jedna rzecz.

Mianowicie podczas uruchamiania systemu wpisuję sobie hasło do biosu które mam już ustawione ze względów bezpieczeństwa. Teoretycznie po nim powinno nastąpić normalne uruchomienie systemu.

W praktyce jednak ukazuje mi się napis

Intel UNDI, PXE-2.1 (build(082) Copyright (c) 1997-2000 Intel Corporation.

For Atheros PCIE Ethernet Controler v2.0.0.4 (07.03.09)

Client MAC ADDR 20 D4 ff 4R K3 (MÓJ MAC ADRES)

GUILD : 8643421A-ED95-18df-43B9

Po paru minutach ~5, system uruchamia się normalnie.

W sumie nic tylko że uruchamianie systemu w ten sposób jest dość uciążliwe.

Z podanego wyżej komunikatu bardziej mi ten problem pasuje do karty sieciowej jednak występuje on od czasu zabawy z sterownikiem karty graf. dlatego jestem zdezorientowany.

Próbowałem przywrócić system jeszcze raz na poprzedni punkt jednak nic to nie dało.

W gre nie wchodzą oprogramowania szkodliwe więc nawet nie sugerujcie.

Próbowałem różnych sposobów odpalanie systemu (selektywne, pełne, z niezbędnymi tylko usługami itd). Nic to nie dało.

Za wszelką cenę chciałbym uniknąć formatowania dysku.

Kto coś na to poradzi?

Asus K72

CPU Intel I5-450M

Graf. Radeon HD 5470

RAM DDR2 4096

witaj zrób tak:

Jeżeli posiadasz sterowniki na płycie do karty graficznej to odinstaluj te sterowniki po odinstalowaniu oczyść programami do czyszczenia system

wyłącz kompa i włącz na nowo powinno pomóc a ważne usuń z menadżera urządzeń swoja kartę grafiki i zobacz co będzie się działo

pozdrawiam

Sprawdź w biosie czy czasem w pierwszej kolejności system nie próbuje wystartować poprzez sieć (PXE).