Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się

Witam,

Przy starcie systemu podczas ładowania pulpitu wyświetla się napis "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się ponieważ nie znaleziono[…]Ponowna instalacja powinna poprawić błąd (czy jakoś tak). Niestety nie posiadam tej aplikacji, a nie pamiętam skąd ją pobrałem :frowning: . Komunikat wyświetla się kilka razy ponieważ zainstalowałem, a potem źle usunąłem kilka programów. Niestety od początku nie działały :frowning: .Proszę o pomoc i pozdrawiam.

ale pewnie wiesz co to za aplikacja,podaj nazwę

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

Sory, ale już 2 razy zaciął :frowning: . Próbóje dalej. Jeżeli to pomoże to te programy to były najprostsze haki na strony internetowe i były na moim komputerze jakieś 2 dni temu.

Dodane 17.02.2012 (Pt) 19:49

Jednak za bardzo się zacina (brak odpowiedzi)…

:frowning:

Dodane 17.02.2012 (Pt) 21:47

A teraz ten plik którego nie można uruchomić wbił mi się na pendrive’a, a najgorsze jest to, że nie można go usunąć bo niby jest używany, a przecież podobno nie można go uruchomić i jest napisane, że jest plikiem systemowym, nie chce się otworzyć tak jak drugi (doszedłem do tego, że są dwa).(lokalizacje to C:\Paypal Hacker\paypal hacker.exe i C:\WINDOWS\system32\install\serwer.exe). Mam nadzieje, że obejdzie się bez formatowania systemu :expressionless:

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

Jeśli to co napisałeś dot. otl to spróbuj w trybie awaryjnym :slight_smile: