Uruchomienie Win XP otwiera DT Pro Agenta

Witam.

Po zlikwidowaniu czasowego(1 m-c) Kasperskiego i zainstalowaniu AntiVira Personal,względnie po reinstalce mam takie zjawisko.Uruchamiam Win XP HE i na początek otwiera mi się okienko DT Pro Agent z informacją,że " Ten program wymaga przynajmniej Windows 2000 ze SPTD 1.43 albo wyżej.Debugier jądra musi być zdeaktywowany .I dalej okienko OK " Po kliknięciu na OK znika ta uwaga i dalej jest wszystko jak należy.Nie mam żadnych uwag do programu.Czy to to można usunąć i jak? Co to w ogóle jest i jakie ma znaczenie dla systemu, czy komputera?Może ktoś,coś na ten temat wie i może mi pomóc.Kłaniam się Czesterw :smiley: :smiley:

Może jakieś błędy się pojawiły wskutek tego, że po uninstalacji kasperskiego nie wszystkie wartości rejestru zostały wraz z nim usunięte.

Spróbuj:

Nie wiem czy to rozwiąże problem, jednak chyba warto spróbować :slight_smile:

:frowning: Przykro mi bardzo,ale nie rozwiązało problemu.Dalej Pro Agent ze swoim komunikatem pokazuje się.Czesterw

Ps.może ktoś ma inne pomysły? :wink:

czesterw ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam nadzieję,że taki temat może być.

Nie rozwiązało to jednak mojego problemu.Może ktoś mógłby mi pomóc.Czekam na życzliwą mi osobę.Czesterw.

Zauważyłem,że DTPro jest plikiem z programu DAEMON Tools Pro,który kiedys miałem.Jednak teraz nie mogę go usunąć.Widnieje w menu Start-Wszystkie programy.Nawet ma funkcję Unistal,która przy próbie uruchomienia wyświetla komunikat:Another DAEMON Tools Pro instalation in progress(nie rozumię tego).Dalej się nic nie dzieje.

Z kolei programu tego nie ma w Panelu sterowania w oknie Dodaj usuń programy.Nie ma go też w programie CCcleaner.Jak w takim razie mogę usunąć ten program i jego składniki.Czesterw. :smiley: