Uruchomione GG bez wiedzy uzytkownika

Problem polega na tym, że ktoregoś pieknego dnia siedząc sobie w domu na GG ujrzałem dostepny numer GG który mam zainstalowany w pracy(jest to inny numer niż domowy). Gość który się odezwał z mojego numeru próbował mnie zablokować choć odpuśił sobie(moi koledzy tego szczęścia nie mieli). Napomnę że mamy pozakładane hasła i własny serwer (napewno była to osoba z zewnątrz mojej firm. Poradźcie jak się zabezpieczyć przed intruzem który wyłącza nas wszystkich po kolei i jak on to robi.Może jest sposób go namierzyć.

Jeżeli zostawiłeś profil GG na tym komputerze i załozyles hasło, i tak bardzo łatwo mozna sprawdzić hasło GG.

Trzeba chronić plik config.dat poniważ tam są wszystkie dane hasła i informacje …

Plik ten znajduje się w C:\program diles\gadu-gadu\users

Jak masz ten numer z pracy w swoich kontaktach a on ma ciebie to za pomocą inwigatora który jest w Power GG, ale wątpie. Wejdz zaloguj się na konto z pracy i zmień hasło na jakieś bardzo trudne. Jak on to zrobił to ciu niestety nie powiem, bo to nie są indformacje na forum. :smiley:

Najlepiej nie zaznaczaj opcji “Zapamiętaj hasło w programie” i będzie dobrze :smiley: .

Dokładnie trudne hasło i trzymane w pamięci a nie w kompie w pracy. :smiley:

Ja radze Ci ściągnąć i zainstalować TO. Niby nic, a cieszy :wink:

Odpowiedź padła wcześniej - nikt nie pytał o konstrukcję hasła

OT

Hasło trzymam tylko w pamięci i jest naprawdę trudne. Dzieki za rady wykorzystam je. Pozdrawiam wszystkich.