Urządzenei wielofunkcyjne

(Orangelo3) #1

Mam 2 komputery i 1 urządzenie wielofunkcyjne, i podłączone jest do 2 kompa chciałbym używać go (druk,skaner) na 1 kompie oraz żeby działał na2 kompie :slight_smile: Mam internet poprzez Switcha podłączone do jednego modemu.Opisze mi ktoś bardzo dokładnie jak podłączyć (sieć lan chyba) do urządzenia wielofunkcyjnego? Aby 2 kopmy mogły korzystać z 1 urządzenia wielofunkcyjnego?

Prościej : 2 kompy 1 drukarka chce aby działała na 2 kompach mam internet jak to zrobić?

Proszę o odpowiedź bardzo dokładną co na 1 kompie co na 2 kompie trzeba zrobić :slight_smile: Pozdrawiam !

(Technik Elektro) #2

http://allegro.pl/item472342624_print_s ... psus4.html

jeśli drukarka jest na usb :slight_smile:

(Orangelo3) #3

Nie chodzi mi o takie urządzenie. !

Chodzi mi o to abym mógł z dwóch kompów drukować jedną drukarką :slight_smile:

(Kaka') #4

LeSzCz3 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Technik Elektro) #5

chłopaku ty w ogóle przeczytałeś treść tej aukcji ?? jest to zewnętrzny server wydruku do którego podpinasz drukarę a owy serwer do swojego routera,switcha czy też huba i masz drukareczkę sieciową z interfejsem usb, aczkolwiek drukarka musi być zgodna ze standardem PCL.

zanim coś napiszesz 3 razy się zastanów.