Urządzenia dotykowe czy sterowane przyciskami?

Witam, jak wiadomo coraz więcej urządzeń posiada ekran czuły na dotyk (telefony, nawigacje GPS, urządzenia mp4).

Jednak wiele urządzeń nadal wyposażone są w guziki, którymi można sterować urządzeniem.

Dlatego pytam się was - które urządzenia preferujecie? Dotykowe, czy tradycyjne, z przyciskami?

Muszę przyznać, że w nawigacji Navigon nie za dobrze mi się steruje dotykowym - jednak podczas wizyty w Erze na iPhonie, Nokii 5800XM oraz Erze G1 nawet sprawnie szło mi poruszanie się po telefonie (np. Samsung Ultra Touch już widać mniejszy konfort w dotykaniu)

mój ojciec ma kamerę i w niej dotykowe przyciski… bawiłem się nią trochę a potem jak włączyłem moją chciałem klikać na ekranie :stuck_out_tongue: na dotykowym ekranie jest wygodniej, jak jest menu to klikasz w ikonkę a nie namierzasz ją joystickiem np. :wink: jedyna wada takich urządzeń jest taka że mają odsłonięty ekran, brak szybki ochronnej…

ja mam w mp4 dotykowy i nie narzekam choć w niektórych urządzeniach wyposązonych w panel dotykowy nie zawsze “stykają” i może to byc denerwujące ale ogólnie polecam :slight_smile: