Urządzenia na które mógłbym zgrywać zdjęcia - nie komputer

W aparacie masz na 100% slot kart pamięci, więc proponuje Ci kupić jakąś “dużą karte” - chodzi o pojemność i to powinno rozwiązać Twój problem.

Są takie urządzenia :

mp3, mp4, iPody, jak wspomniałeś pen drive !

Wyjścia są trzy:

  1. Databank - przenośny dysk

np. KLIK

  1. Przenośna nagrywarka - zgrywanie na CD

np. KLIK

  1. Kilka kart o dużej pojemności

Proszę ukrywać linki

Asterisk

Nie da sie pendrivea połączyć bezpośrednio z aparatem. Istnieje taki przenośny dysk z czytnikiem kart na który można przerzucić zdjęcia bez pomocy komputera. Po prostu wkładasz kartę i naciskasz guzik. To urządzenie jest jednak stosunkowo drogie.

Nie starczy Ci karta o pojemności 1 GB :o

Przy średniej kompresji i rozdzielczości 3072 x 2304 powinieneś zrobić ponad 500 zdjęć :stuck_out_tongue:

Im mniejsza rozdzielczość tym więcej zdjęć.

No tak, będę miał ten sam problem latem.

Mam dwie karty po 1 GB, ale bez kompa będzie ciężko :?

Witam,

Sam miałem kiedyś ten problem, ale znalazłem rozwiązanie niestety dość drogie. Karta CF nawet 2GB(!) nie starczała na więcej niż 100 zdjęć. Aparat to Sony z lustrzanką cyfrową Alpha 100. Co prawda zapis zdjęć mam ustawiony na RAW +JPEG. Rozwiązaniem okazał się tenCreativ Zen Vision W. Niestety jest on strasznie drobi ale zdecydowałem się na ten ruch ponieważ w wolnym czasie dużo podróżuję i słucham przy tym muzyki lub oglądam jakiś film. Czas zgrywania zdjęć z kart CF 2GB jest niestety dość długi (Zdarza się i 15 minut). Cena na początku przeraziła jednak nie żałuje teraz. Pozdrawiam!