Urządzenia wielofunkcyjne w granicach 300zł

Witam, mój stary HP odmówił posłuszeństwa. Szukam czegoś wielofunkcyjnego atramentowego, kolorowego dość taniego w eksploatacji. Znalazłem Brothera DCP 165C

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _165C.html

jest w tej cenie coś innego wartego uwagi? czy brać brothera. Ewentualnie jakieś opinie o nim :wink: chyba że naprawdę opłaca się dorzucić jakieś 50zł do innego to też się zastanowię.

Główne zastosowanie:

drukowanie tekstu czasem jakichś pojedynczych rysunków,

xero mono

skanowanie :wink:

omg , już 30 takich tematów było .

poszukaj na forum .

Cześć ja posiadam urządzenie wielofunkcyjne takie jak HP F2280 http://www.ceneo.pl/1544051 dla mnie bardzo odpowiada jak ma być głównie do drukowania tekstów poleca ma wszystkie funkcje których potrzebujesz po co przepłacać jak tusze napełnisz za jakieś 20-25 złotych za kolorowy i 20 za czarny takiego. Brothera ma mój kolega za tusze płaci tak samo ale kupił ja drożej niż HP wiec wybór należy do ciebie :smiley:

A ja Ci polecam lexmarka X4650 bardzo ładnie drukuje również foto a w dodatku połączenie z kompem po wifi bez plątaniny kabli stawiasz urzadzenie gdzie Ci pasuje , nawet w szafie.

ale jeżeli chce to mogę podpiąć kablem bez problemów rozumiem :wink: ?

i jak wygląda cena zamienników i ich żywotność i czas użytkowania (liczba stron ) ?

Można podpiąć kablem a pojemniki sa dość duże , z tego co widziałem w innych drukarkch innych producentów to w tym lexmarku są chyba największe.