Urządzenie wielo funkcyjne do 500zł

Mam dylemat nad kupnem urządzenia wielofunkcyjnego do 500zł ! W Canonach szybko głowice lecą więc ta firma chyba odpada ! Jakaś drukarka Firmy Brother się pojawiła (nowość) mojemu tacie się strasznie podoba a ja nie jestem przekonanej do drukarki nowej firmy !!

POZDRAWIAM :lol:

Witam.

Z tego co wiem, firma Brother nie jest taką nowością. Ja już mam jakiś rok urządzenie tej firmy i nawet sobie chwalę. Moje ma 4 cardridge (zamiennik kosztuje ok. 20zł) Skaner skanuje dobrze, drukarka także niczego sobie. Posiada czytnik kart pamięci i wyśietlacz. Jedyną wadą jest to, że jak skończy się jeden tusz nie można już drukować (nawet jak ma się 3 pozostałe). Ja mam model DCP 115C ale teraz napewno są nowsze i lepsze.

HP też miałem i tez byłem zadowolony.

Więc albo brother, albo HP. Te dwie firmy moge ja Ci polecić.

Pozdrawiam.

moze Epson DX8450 ?

mam wlasniew takie - nie drogie a wszystko masz.

wada to wedlug mnie glosnosc wydruku - jak dla mnie za glosna troszke (ustawienia default).

jak ci sie skonczy czarny to miesza pozostale aby go uzyskac. Tusz starcza na dluuuugo - mam ją od grudnia i do teraz drukuje na tych fabrycznych co dostalem. Jestem studentem wiec sporo drukuje. Wydaje sie bardzo wydajna i ladna.

kseruje bez uzycia kompa - ma ekranik LCD wiec wszystko mozna tam dobrac. Zastrzegam ze kąty tego LCD są słabe ale coz na czyms musieli oszczedzic.

aha rozruch urzadzenia to chyba cala minuta wiec w porownaniu do poprzedniej mojej drukareczki to sporo.

pozdro