Urządzenie wielofunkcjine do 350zł

Przymieram się do kupna urządzenia wielofunkcyjnego, które spełnia określone wymagania:

  1. cena max 350zł ( najlepiej jak najmniej)

  2. tanie w użytkowaniu (tanie tusze; stosunek ceny tuszy do ilości stron wydrukowanych)

  3. możliwości zbliżone do mojego obecnego urządzenia Lexmark x3530

  4. brak komunikatu o braku tuszu przy zamienkiku

  5. Wifi lub RJ-45

Dodam, że kolejność wymagań nie jest przypadkowa. Najważniejsza jest cena, a najmniej punkt ostani. Co możecie mi polecić?

Polecam urzadzenia wielofunkcyjne firmy brother-sam mam dcp 115C i ani razu mnie nie zawiodla.Tusze mozna do nich kupic za ok 5 zl sztuka na allegro(F.H.KINGMAN ma najtaniej do sprzetu brothera-allegro)jak tez do innych nowszych-tylko w paczkach sie opyla 10 szt. 4 X BLACK i po 2x CYAN MAGENTA YELLOW.Wraz z kosztem przesylki niecale 45 zl za 10 tuszy(i to jeszcze kurierem! !!

Dodane 01.08.2010 (N) 22:03

Brak komunikatu o braku tuszu przy zamienniku?Tego nie kumam zamienniki sa dozwolone-orginalne kosztuja ok 100 zl sztuka-u mnie w miescie np. Zamienniki 15 zl kazdy kolor.Z allegro najtaniej tusze.Co do komunikatu-brakuje tuszu sprzet informuje jak nie wymienisz tuszu ktorego nie ma nie wydrukujesz nic poki go nie wymienisz-choc sa jeszcze inne tusze.To tyle co powinienes wiedziec.Zajrzyj sobie na str. Producenta zobacz ceny opinie funkcje.Wybor nalezy do ciebie ja tylko pomagam.