Urządzenie wielofunkcyjne ~420zł

Witam!

Otóż muszę zakupić nowe urządzenie, bo w moim starym “zajechanym” lexmarku x73 skończył się atrament : D a nie będę już inwestował w niego.

Cechy, które chciałbym mieć w nowym urządzeniu

  • tanie tusze

  • dobry skaner

  • dobra jakość drukowanych zdjęć

  • może mieć WI-FI, lecz żadne głupie wyświetlacze itp. nie są mi bardzo potrzebne

Głównie na tym sprzęcie będę drukował ok.2 strony dziennie. Dokumenty, zdjęcia, czasami będę skanował różne rzeczy.

Zastanawiałem się nad HP INK ADVANTAGE F735

Proszę doradźcie mi co wybrać.

Brother DCP-165C

Dowiedz się więcej o urządzeniu tej firmy. Wiem, że w drukarkach sprzed dwóch lat (nie wiem jak jest teraz), po każdym włączeniu, drukowała się strona testowa. Drukarka musiała być zawsze włączona w trybie uśpienia. Wtedy nie robiła testu. Dzwoniłem do brothera i dowiedziałem się, że nie można tego testu wyłączyć.

Bierz taką która ma najtańszy TUSZ

? Strona testowa ?

A nie pomyliło Ci się to z automatycznym czyszczeniem głowic, które zapewnić im ma dłuższe życie i dzięki któremu kartridże mają ‘nie zasychać’ ?

Brother-a polecam, to w tej chwili jedne z najciekawszych drukarek - są bardzo ekonomiczne, niedrogie w zakupie, a jakością przypominają bardzo mocno drukarki HP (używam od lat). Sam planuję kupno jakiegoś Brothera (DCP-145C lub DCP-375CW) ze względu na horrendalnie drogie zamienniki do HP - przeliczyłem, że bardziej opłaca mi się kupić Brother-a niż dopełniać nawet najtańszymi zamiennikami aktualnie używanego HPka.

Autorowi wątku polecę przyjrzenie się nowemu modelowi - DCP-375CW.

mam model DCP - 145C od roku nie ma żadnych problemów drukuje tylko to co chce. Firma bardzo dobra tusze rzeczywiście tanie nawet 4 krotnie w porównaniu do HP a jakość wydruku na tym samym poziomie zawsze z chęcią wszystkim polecam firmę Brother…

Bierz tego Brothera, sam go mam i polecam, wydruki znakomitej jakości. Opiniami takich quasi-ekspertów się nie przejmuj. Jedyne co mam do zarzucenia to to, że co jakiś czas, tak jak wspomniał WojtekJ , czyszczą się głowice przez co niestety ubywa trochę tuszu.

Podobno Cannon pixma MP 540 jest oszczędny w druku

A czy na tym brotherze 375cw będę mógł robić dobre zdjęcia ? Nie będzie się tusz rozmazywał ?

Dodane 23.09.2009 (Śr) 15:19

a co sądzicie o tej Canon - PIXMA MP550 ?

ja na Moim brotherze nie mam problemu ze zdjęciami, używam dobrego papieru a to podstawa

proszę o odp. w ankiecie