Urzadzenie wielofunkcyjne - Brother - warty wyboru?

po dwoch awariach dwoch roznych kombajnow firmy HP zamierzam porzucic ta marke i znalezc cos konkurencyjnego w tej cenie, wazne dla mnie aby mial taki kombajn wyjscie na karty SD lub dalo sie podlaczyc w calosci np. aparat fotograficzny, przegladalem juz rozne propozycje canona i epsona ale zainteresowal mnie taki oto model Brother DCP-330C, http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=BROTHER+DCP+330C ze zdjec widac ze ma wejscie USB na apart fotograficzny oraz czytniki kart pamieci… wyglada ogolnie rewelacyjne tyle tylko ze nie znam tej marki Brother i nie znam opinii… brac to?

neurontin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika

Ja tu jednak będe bronił sprzętu HP, sam mam HP Deskjet F4180 od dłuższego czasu i jestem naprawde zadowolony. Jaki Ty miałeś z nimi problem?

Jakieś dwa tygodnie temu też się nad nią zastanawiałem. Ostatecznie wziąłem canona mp520 i jak dotąd nie narzekam. Przekonał mnie lepszy (moim zdaniem) wygląd i zamienniki atramentów po 10 zł sztuka. Do brothera zniechęcił mnie gość w sklepie mówiąc, że ma niewymienialne głowice drukujące.

Posiadałem brothera MFC-235C i żadnych problemów … tusze masz po 30 zł (za jeden kolor! )

Bardzo dobry sprzęt !!

neurontin , byłeś też proszony o wyedytowanie posta i uzupełnienie go o polskie znaczki. Więcej razy prosić nie będę.

Canon ma tak samo głowicę wbudowaną. Trzeba po prostu o drukarkę bardziej dbać uważać na zamienniki bo najczęściej to właśnie przez nie są problemy (mieszanie różnych rodzajów albo dłuższe przestoje). Puki co to jedynie oryginały dają gwarancję jakości wydruku i bezawaryjnego działania.

Co do ewentualnego wyboru urządzenia to wartym rozważenia w podobnym przedziale cenowym jest Epson DX8450 (parametry podobne, cena tuszu oryginalnego poniżej 30 zł za szt., plus super jakość wydruku)

http://www.wielofunkcyjne-atramentowe.c … _dx8450.cd

Nie zgodzę się. Nie wiem jak inne modele canona, ale ten akurat ma głowicę oddzielną. W zasadzie jest zarówno oddzielnie od drukarki, jak i od atramentów. Jest elementem do samodzielnej instalacji.