Urządzenie wielofunkcyjne - co wybrac?

Witam!!

Jako, że popsuła mi się stara drukarka…stara co ja mówie zabytek:P:P HP Deskejt 690C i nie mam na czym drukować postanowiłem kupić coś nowego.

Myślę o urządzeniach wielofunkcyjnych - drukarka, skaner, kopiarka (3in1). Teram mam problemik bo nie wiem co wybrać. Na tą chnwilę z tego co przeglądałem na allegro to spodobały mi się następujące urządzenia wielofunkcyjne:

HP OfficeJet PSC 151

HP PSC 1410

Lexmark X3330

Lexmark P4350

Osobiście wolę HP i najchętniej bym to kupił…dlaczego?? HP to bardzo znana i “pewna” firma, która nie robi szmelcu. Tusze owszem są dosyć drogie ale za to w porównaniu z innymi jest bardzo duża wydajność - tu kupujesz 1 pojemniczek z tuszem za 100zł a przy innych drukarkach kupujesz 2 pojemniczki za 60-70zł.

Prosilbym o doradzenie jakiegoś w miare dobrego sprzętu do zastosowań domowych:D:D

A i najważniejszcze napisze jakim funduszem dysponuje. Sądzę, że do 450-500zł powinno wystarczyć na jakieś dobrze urządzenei do użytku domowego:D:D

Więc co warto kupić?? A i jak będziecie podawac nazwę drukarki to proszę też o podanie jakiegoś odnoścnika do sklepu z ta drukarką lub napisanie najważniejszych informacji o niej czyli rozdzielczość druku mono/kolor oraz rozdzielczość skanera. Bo to chyba głownie o to chodzi…??

Sam zamierzam sobie kupić urządzenie wielofunkcyjne. Najpewniej będzie to HP PSC1510.

Ma wszystko czego potrzebuje, a do tego wygląda najlepiej ze wszystkich (nie, żeby to był główny powód, ale inne są po prostu brzydkie)

HP 1510.

Dlaczego - poczytaj w tym dziale,już było.

Kupiłem sobie drukarkę HP PSC 1510…Instalacja sterowników i pierwsze uruchomienie troszkę trwało ale się udało. Teraz mam problem - gdy wyłączę srukarkę przyciskiem znajdującym się na niej a po pewnym czasie włączę ją to automatycznie bez pytania zaczyna drukowac jakąś stronę testową, prawdopodobnie czyści kasety drukarki|| czemu tak się dzieję?? Przy każdym ponownym włączeniu drukuje|| Jak to wyłączyć??

Też mam ten sprzęt i też takie cos miałem,ale po kilku takich wydrukowaniach strony testowej było już ok.Myślę,że w ten sposób wyrabia nowy tusz.

A może mi podpowiesz jak to jest z tym tuszem…bo oryginalne GP mają pojemność tylko 5ml i mają one nr 336

Na allegro widziałem też oryginalne tusze HP, które ponoc pasują do tej drukarki ale mają nr

Czarny 338

Kolor 343

Jak to jest z tym?? Te 338 i 343 mają większą pojemność…ale czy na 100% będa OK do tej drukarki?

tak, 1510 mają tusz 5 i 7 ml a 1410 mają tylko 5 ml

Pewnie będą dobre,bo przecież jest napisane,zę do tej drukarki.Na stronie producenta TU

jest napisane,że są jeszcze wkłady 11ml do tego urządzenia.

Super!! Dzięki za pomoc!!