Urządzenie wielofunkcyjne do 200pln


(Lukaszek Lukasz) #1

Witam,

Mam dwa typy:

http://www.gral.pl/preview/Hewlett_Pack ... 4A_94.html

lub

http://www.gral.pl/preview/Epson/Epson_ ... er_46.html

Miał ktoś styczność z tymi dwoma urządzeniami. Mozę ktoś się wypowie ogólnie odnośnie tych dwóch marek odnośnie niezawodności, parametrów, lub kosztów eksploatacyjnych.


(Micoud81) #2

z tych dwóch epson będzie lepszy, ale IMO lepiej dołożyć trochę i kupić znacznie lepsze urządzenie takie jak Epson Stylus DX8450


(Mirekgw) #3

HP - mam i jestem zadowolony zero problemów


(Lukaszek Lukasz) #4

A właściwie ten dx8450 to czym może mnie zachęcić. Bo parametry na pierwszy rzut oka te same, a jakoś wyświetlacz ciekłokrystaliczny to jakby do szczęścia nie jet mi potrzebny. Ma ktoś jakiś mocny argument za dx8450, bo jeśli mnie przekonacie to się mocno zastanowię.


(Kuflak) #5

Witam!

Na Twoim miejscu wziąłbym Brothera DCP 135-C lub nowszego z tej serii.Sam go posiadam, jakość wydruków jest ok, ale jego najważniejszym atutem są cardrige :smiley: Czarny to koszt ok 9zł(zamiennik, praktycznie nie ma żadnej różnicy między oryginałem), a kolor składa się z 3 cardrige-y również po ok 9zł.Jedyną wadą jest to, że jeśli braknie Ci jakiegoś tuszu to sobie nie podrukujesz :stuck_out_tongue: Wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam, Kuflak


(Lukaszek Lukasz) #6

Co do tuszy zamiennych to akurat nie jest to problem w dzisiejszych czasach. Tusz do Epsona marki ActiveJet (chyba jedna z lepszych, chociaż nie wiem do końca) kosztuje około 12. Dzięki za nową propozycje, przyglądnę się obejrzę temu Brotherowi.