Urządzenie wielofunkcyjne (drukarka+ksero+skaner)na allegro?

Witam,

chciałbym kupić urządzenie wielofunkcyjne jak w temacie jednak w ogóle się nad tym nie znam.Prosiłbym o Waszą radę jaką warto teraz kupić. Dzięki

Najpierw napisz do czego ci ta drukarka potrzebna i ile możesz w nią zainwestowac.

Ja właśnnie rozglądam sie za taką drukarką ksero skaner itd do wydania 250Zł

Chodzi mi oto tylko aby tysz był tani w gramnicacg 30Zł

Proponuję Brother DCP-145C

lub Epson Stylus SX205

lub Canon Pixma MP240

Ustawiłem w kolejności w jakiej ja sam bym wybierał.

do propozycji dorzucił bym w swojej kolejności

x5650

HP F4180

CANON MP140

ja się w tym wypadku obydwiema rękami podpiszę pod Brotherem :slight_smile:

Mam Brothera DCP 145c od 2 dni i mogę o nim opowiedzieć kilka rzeczy które zauważyłem. Drukuję czarno-biały tekst przyzwoicie, kolorowy na zwykłym papierze w jakości normalnej trochę mało żywo jednakże nie ma żadnych białych pasków, nie widać pikseli(można ustawić żywość kolorów i jakość) .Skaner pracuje dobrze można skanować do pliku, emaila, pliku, oraz do jakiegoś programu w stylu notatnik, office jakby przepisując zawartość do niego. Jedyną wadą jaką jak narazie zauważyłem to ,że długo odbiera dane z kompa zanim wydrukuje. Sam druk przebiega w przyzwoitym czasie według zapewnień producenta ok. 20 stron czy więcej na min. nie sprawdzałem ,czy faktycznie. Wygląda ładnie, opis funkcji po polsku ,jedyne co mnie zaskoczyło to potrzeba kupna osobno kabla usb (koszt ok. 10 zł) Cena zamiennika 10 zł, oryginalny ok. 40 zł. To tyle w razie czego mogę odp. na pytania :slight_smile:

W bardzo niewielu drukarkach kabel jest w standardowym wyposażeniu, więc nie wiem skąd twoje zaskoczenie :?

Gdyż ostatnią moją drukarkę dostałem ok 5 lat i nigdy mnie nie interesowało czy był już kabel czy nie. Poza tym wychodziłem z założenia że skoro płacę ileś tam złotych za drukarkę to już mogliby dorzucić ten kabel :slight_smile: