Urządzenie wielofunkcyjne,drukarka,skaner itp


(Depedro70) #1

Witam

Szukam w miarę taniego urządzenia wielofunkcyjnego,czyli drukarka,skaner,czytnik kart pamięci. Faks nie musi być ponieważ i tak nie będę korzystał.Chciałbym takowe urządzenie zakupić do kwoty max 300zł.

Szybkość druku ma drugorzędne znaczenie.Ważne aby zamienniki atramentu były w miarę w przystępnej cenie.Koszt eksploatacji w miarę niski.

Jeśli jakieś pytania,to pytać śmiało.


(pakeroso) #2

Dołóż 50 zł. i bierz sprzęt jak marzenie Brother DCP-J125. Na portalach aukcyjnych znajdziesz taniej.


(Depedro70) #3

Dołożenie 50 zł to nie problem.Natomiast jak wygląda sprawa z zamiennikami oryginalnego tuszu?


(pakeroso) #4

Markowe zamienniki 10-20 zł, zwykłe na aukcjach od 5 zł wzwyż, za jeden kolor oczywiście. Chyba żadna inna firma nie produkuje drukarek w takiej cenie w połączeniu z tak niską ceną zamiennych tuszy.


(Depedro70) #5

Jeśli są w takiej cenie,to jestem zdecydowany na zakup.


(pakeroso) #6

Do wad tych drukarek należy to, że łykają tusz, jak pelikan ryby, no ale przy tej cenie zamienników można sobie na to pozwolić. Mogą też czasem zaginać nieco papier, ale to też nic wielkiego.

Zaletą jest 3 letnia gwarancja door-to-door po zarejestrowaniu urządzenia. Generalnie drukarki tej firmy cieszą się w Polsce sporą sympatią użytkowników.

Jeśli sam chcesz sprawdzić cenę zamienników, to wyszukaj sobie LC-985BK, LC-985C, LC-985M, LC-985Y.


(Depedro70) #7

Przy moim drukowaniu i kosztach wydruku,to może być. Gwarancja także na +. Co do zaginania papieru to czytałem że tylko w rogach kartki.

Dzięki za poradę. Pozdrawiam.


(baton1) #8

Ewentualnie w tej cenie możesz również dostać model J315W, który ma jeszcze do tego obsługę sieci przez WiFi. Tutaj masz link do tego modelu:

Kwestia tuszy wygląda tak samo.