Urządzenie wielofunkcyjne - kupno[Solved]

Witam, chciałbym kupić urządzenie wielofunkcyjne. Potrzebuje go do małej firmy aby raz dziennie coś wydrukować i zeskanować. Zależy mi również na tym aby było tanie w eksploatacji tzn aby tusz nie kosztował więcej niż urządzenie… Na wydanie mam 500 zł (to nie znaczy ze za tyle mam kupić, jeżeli Waszym zdaniem jest coś godnego uwagi jak na moje wymagania za 150 - 200 zł to również proszę napisać).

Za 150 - 200 zł kupisz urządzenie, ale później tusze do niego będą kosztować więcej niż ono samo. Na Twoim miejscu rozejrzałbym się za jakimś Brotherem, ewentualnie Lexmarkiem z serii S, najlepiej PRO (te z serii X oraz Z omijaj z daleka). Jeżeli HP, to tylko te droższe modele, bo w tych najtańszych tusze są droższe niż urządzenie.

http://allegro.pl/item1179631222_urzadz … olsce.html

Pozdrawiam.

Zdecydowanie brother-ok 250 zl bardzo dobre urzadzenie wielofunkcyjne i tusze na alegro w paczkach po 10 SZT. Wychodzi ok 5 zl za tusz- F.H.KINGMAN oni maja najtansze tusze do drukarek brother.

Dodane 14.08.2010 (So) 11:42

To co dales skandyn to moj brother dcp 115C ktorego kupilem rok temu za 230 zl dorownuje bez najmniejszego problemu temu samsungowi.Najlepszym wyborem dla ciebie bedzie brother-tanie tusze a co za tym idzie eksploatacja.Polecam

Mam urządzenie wielofunkcyjne Lexmark, jak się dłużej nie drukuje to tusze zasychają i trzeba kupić nowe. Dlatego polecam laserową.

Pozdrawiam.

Nie w brotherze takie cos nie ma miejsca

A ja polecam Canon Pixma MP560http://www.wielofunkcyjne-atramentowe.centrumdruku.com.pl/canon/mp560.cd.Jakość druku i skanowania rewelacyjna,do tego automatyczny duplex i wi-fi,tanie zamienniki.

Czytając wasze posty doszedłem do wniosku że najlepszy będzie BROTHER więc wybrałem takie:

  1. Brother DCP-195C (275 zł)

  2. BROTHER DCP-365CN (329 zł)

  3. BROTHER MFC-250C (329 zł)

  4. BROTHER MFC-290C (368 zł)

  5. BROTHER DCP-395CN (369 zł)

  6. Brother DCP-385c (370 zł)

  7. BROTHER DCP-375CW (375 zł)

  8. Brother DCP-585CW (450 zł)

która z nich Waszym zdaniem byłaby dla mnie najlepsza? Zużycie tuszu w każdej z nich jest takie samo (lub bardzo podobne)?

Hm mysle ze powinna byc DCP365CN a nawet dcp195C spokojnie wystarczy