Urządzenie wielofunkcyjne w cenie ok. 200 zł

Witam.

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego z ceną w okolicach 200 zł. Jakie polecacie?

Pozdrawiam.

W tej cenie kupisz conajwyżej jakiegoś najtańszego EPSONA (z linii Epson Stylus)

JA polecam dołożyć ok 50-60zł i zainwestować w urządzenie marki Brother (np dcp-165c) - ciche, szybkie, wydajnei eksploatacja w praktyce nic nie kosztuje (tusze kosztują ok 4zł, a drukować można na nich bardzo długo - nawet 300-400str na jednym kartridżu ). Sam mam ten model i jestem zadowolony;)

hp f2480

Polecam używane na allegro hp c5280 posiada funkcje drukowania na płytach dodatkowo

Brother-ciche, szybkie,tanie tusze

osobiście polecam zakup urządzenia na allegro używanego hp. Kupisz coś w granicach 50 - 100 zł i to według mnie najlepszy wybór. Najlepiej na tusze 56, 57 itp. tak aby można było je swobodnie uzupełniać lub kupić tanio zamienniki. Do wydruków tekstów i grafiki takie drukareczki są wystarczające i przede wszystkim tanie w utrzymaniu.

a ja osobiscie odradzam Ci kupno urzadzenia wielofunkcyjnego a w tej cenie to juz napewno. Tego typu sprzety kosmicznie czesto sie psuja. I prosze nie pisac mi tu postów w stylu “mam hapeka i dziala od 4 lat bez zarzutu” bo taka opinia obiektywna nie jest. Mieszkam obok serwisu drukarek, gdzie napelniam tusze - znajomy serwisant powiedzial mi, że na 10 urządzen ktore do niego trafiaja 7 to urzadzenia wielofunkcyjne. Oczywiscie jesli masz gwarancje nie musisz sie martwic. Pozostaje jeszcze jedna kwestia - bardzo wysokie koszty eksploatacji. Takie urzadzenia maja bardzo male pojemniki z tuszem (okolo 15ml … czasem 20 ) a ich koszt wcale nie jest proporcjonalnie tanszy od tych NORMALNYCH 40-45ml gdyz to kardridż jest tym elementem ktory generuje cene a jego pojemnosc ma znikome znaczenie. Jesli zatem chcesz uniknac problemow lepiej kup uzywana drukarke HP z duzym pojemnikiem w cenie okolo 100-120zł i jakis zwykły rowniez uzywany skaner. Radze unikac skanerów “noname”, “medion” i innych tego typu hitów z allegro.