Urządzenie wielofunkcyjne w rozsądnej cenie

Cześć potrzebuje urządzenie wielofunkcyjne, bo drukarkę mam ale dość mam chodzenia do kumpla który łaskę robi że mi coś ze skanuje. I swoją drukarkę Lexmark Z25 chciałbym sprzedać są papiery, sterowniki?? (może by ktoś chciał kupić?) Ale nie o to chodzi szukam urządzenia wielofunkcyjnego w rozsądnej cenie czyli nie za drogę ale też nie tanie dziadostwo chodzi o jakość/cena. najlepiej jak by drukowało laserowo, bo tusz nie zasychał by bo niema. A zarazem miało ksero w sobie. Czekam na odpowiedzi. Nigdzie nie było tematu takiego więc proszę o pomoc. Bo jest mi bardzo potrzebny taki sprzęt.

Jaka to dla Ciebie rozsądna cena :?: Ile jesteś w stanie przeznaczyć na to urządzenie :?:

do 350 zł max

HP PSC 1510 - poszukaj na forum, trochę o tym było :wink:

Wiesz można by coś droższego ale po co skoro to służyć głównie do skanowania i drukowania tekstu, do domu, więc nie ma co płacić za dużo. Bo najpierw myślałem nad czymś za 500 zła le czy to nie przydużo.

Do 350 zł to ja bym ci polecił Lexmarka P4350 :mrgreen: jest bardzo tanie w eksloratacji. Sam go używam i jest świetny :wink:

kwisnia powiedział co wiedział :roll:

http://znak.pl/index.php?cid=52&scid=44 … rwLexP4350

looknij

To nie jest sklep :evil:

To nie jest blog