USB a SONY ERICSSON T230

witam.

Powiecie , bo tak wyczytałem przeglądając posty na tym forum : “poszukaj w Google i poczytaj” Może i tak , ale ja naprawdę nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania. Dokonałem może nietrafnego zakupu w Idei telefonu SONY ERICSSON T 230. i zachciało mi się z nim pobawić, a zaznaczam …nigdy wcześniej tego nie robiłem z innymi telefonami-zatem jestem zielony jak kapusta na wiosnę w tym temacie,.W pc mam windowsa xp pro , dokupiłem kabelek usb produkcji FOREVER i po zainstalowaniu : 2303HX DRIVER, Communication Suite 1.5.10.2 ,ImageEditor 1.11 , MMS Home Studio 1.1.285b ,Fma-0.1.0.33, SendFile2- zachciało misię bawić. I co …nic , mój komp poprostu nie widzi mojej komórki . Z tego co widzę wykrył nowy sprzęt zaraz po podłączeniu kabla i chyba go zainstalował, ale dalej nic, zupełnie nic. W panelu sterowania kombinowałem sprawdzić porty i także nic nie wykrył. Doradżcie gdzie popełniam błąd lub co robię żle…jeżeli może ktoś zetknął się już z tym problemem chętnie skontaktuje się już poza forum by tu nie “śmiecić”

Problemy :arrow: Telefonia komórkowa

ja tez miałem taki problem, myślałem że mnie coś trafi ale znalazłem to :http://www.club-se.pl/forum/viewtopic.php?t=344 to jest konfiguracja do FMA ustaw tak jak jest pokazane mimo iż tu jest stara wersja FMA ale w nowej jest podobnie ważne żeby się wartości zgadzały i fon łączy sie bez problemowo pozdrawiam