USB-blad systemowy drukarki

Witam.Czy ktos moze wie co zrobic bo mam urzadzenie wielofunkcyjne w ktorym od pewnego czasu nie dziala opcja drukowania i pojawia sie komunikat ze wystapil blad systemowy oraz ze zostal zainstalowany nowy pojemnik z tuszem(nie zostal!).Ktos poradzil mi zeby zaktualizowac oprogramowanie dla USB ale ja nie mam pojecia jak i gdzie tego szukac!Moze ktos jest debesciakiem w tym temacie i mi pomoze!Bede zobowiazana! :slight_smile:

probowalas innym kablem usb? ja cos podobnego mialem z drukarka i wymienilem przewod… moze zaktualizuj oprogramowanie drukarki…

albo wejdz tak

Prawym na moj komputer >> właściowsci>> zakladka sprzet chyba >> mrnadzer urzadzen >> kliknij w kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej >> prawym na te urzadzenie i aktualizuj sterownik

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 15:11

pomoglo?

Tylko trzeba włożyć CD od płyty głównej, aby zainstlaował z niej sterowniki.

Heyah! Dieki przemo86 ale tego tez juz probowalam i nadal nie dziala a kabel jest ok bo skaner i kopiarka dzialaja! Inaczej calosc by nie chodzila! A jak zaktualizowac to oprogramowanie bo ja laik w tym temacie jestem?! :o

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 17:22

Damian dzieki ale sterownik tez meczylam i tam wszystko dziala jak trzeba (przynajmniej taka inf jest) a drukowac dalej nie moge! A ty z ta poezja to tak po godzinach czy na codzien? =D>

fiedia zobacz na innym kompie… moze to cos z drukarka a nie systemem…

O matko! Na innym kompie tez bryndza! Jak mi nikt nie pomoze to sie pochlastam bo kupe forsy za to dalam! Plissssssssssss bo juz nie wiem co robic! :frowning: :!:

Czyli na innym komputerze nie działa?

To ja bym jutro z samego rana pędził z papierami w miejsce, gdzie kupiłaś je (o ile jest to urządzenie na gwarancji). Jeśli nie, pozostaje tylko serwis… Oddać i niech panowie zobaczą o co tam chodzi :slight_smile:

A jeśli nie wiesz jak zaktualizować oprogramowanie(stery) podaj co to za drukarka jest :stuck_out_tongue:

Ale nie dziala tylko drukowanie! Skaner i kopiarka sa ok! Kurcze a moze sprawdze?! :x

Uffffffff! dziala! tylko drukowac nie chce! :evil:

Ataki porzadny spret mial byc! !!

sprawdz Panel sterowania=>> Narzedzia Administracyjne=>> Usługi=>> Bufor wydruku (uruchom i włącz na automatyczne)

Witam! Na forum chcialabym podziekowac facetowi o nicku michu za pomoc i naprawde zainteresowanie moim problemem! michu jest naprawde debesciakiem i nalezy mu sie pochwala! facet naprawde jest niezrownany! dzieki jeszcze raz! :smiley: