USB Brak Połączenia

Iż napisane przeze mnie pytanie w poprzednim temacie było niesprecyzowane, otwieram nowy temat i więcej informacji.

Otóż mam taki problem. Wczoraj wprowadziłem komputer w stan wstrzymania-zamknąłem klapkę (laptop). Następnie przy zamkniętym komputerze podłączyłem swojego Ipod Touch. Dobra, nie ładuje. Myślę sobie, otworzę komputer zaloguje się niech wykryje Ipoda, może zacznie ładować. Zalogowałem się, ale nic, wtedy jeszcze się tym nie przejmowałem, odłączyłem Ipoda. Następnego dnia tj. dzisiaj nie działają mi 2 z 3 portów USB, te obok siebie, do których podłączyłem Ipoda.

Nie wiem, czy to przez Ipoda, czy to problem Software, czy Hardware, ale proszę o pomoc w odnalezieniu rozwiązania problemu!

System: Vista Home premium

Sprzęt: TOSHIBA satellite L300

Dodatki: Service Pack 2

Dane pobrane z pomocą programu Everest Ultimate Edition, jeśli potrzeba więcej informacji o sprzęcie proszę pisać.

Na innym porcie wszystkie te urządzenia działają.

Za wszystkie odpowiedzi z góry DZIĘKI

Witam ! To są oznaki padającej płyty głównej mam takiego samego laptopa który miał te same objawy działało niedawno jedno usb a teraz już się nie uruchamia. Jest czarny ekran i tylko kontrolki się świeca.

U mnie wszystko działa oprócz USB,to raczej nie płyta główna