Usb do pcmcia

Witam.Piszę ponieważ posiadam w domu swojego prehistorycznego laptopa dell latitude xpi p133st on posiada 2 złącza PCMCIA ale takie duże a mój tata ma w hp pavilionie takie mniejsze i mam pytanie czy jak kupię na allegro usb na pcmcia to mi wejdzie w gniazdo a jak wejdzie to czy będzie to usb czytać prawidłowo lub czy bios to zaakceptuje proszę o odpowiedz.

informatyk

“tata ma w hp pavilionie takie mniejsze” to mi się bardzo spodobało :stuck_out_tongue:

pewnie chodzi PCI Express czy jak to tam się zowie

ale wracając do tematu:

a co do prehistorycznego laptopa, bios pewnie wykryje, ale co tam masz za system… pewnie W98, może być kłopot ze sterownikami do karty, nie wspominając już o kłopotach z samym USB w tym systemie.

Poza tym czy warto inwestować?

moim celem jest zrobić z tego lapka maszynę do pracy warto w niego jeszcze z 50 zł zainwestować moim zdaniem tak jest w nim windows 98 secound edition znalazłem w domu mam windowsa 2000 98se xp professional vise home premium wszystko to na orginalnych płytach ale z systemem nie ma problemu najwyżej dam win 2000 spoko wejdzie bo na stronie producenta pisze że win 2000 wejdzie i są stery ale czy to wejdzie na 100% w to gniazdo??

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN