USDownloader ściąga tylko 14Kb zamiast 100 mb

Problem polega na tym, że gdy kopiuje link np z rapidshare do program ściąga tylko 14,34 Kb zamiast 100mb. Czy trzeba skonfigurować linki przed ściąganiem ? Proszę o pomoc !

downloada.png

Masz bardzo starą wersję, ja używam v1.3.5.1 i wszystko działa. Być może, że jest już nowsza.

Sprawdź też czy linki, które chcesz pobrać nie wygasły. Spróbuj także załadować je przez przeglądarkę.

PS. Nie dojeżdżajcie, że pirat ze mnie bo ściągam mase z RS. Ściąganie seriali i programów TV jest legalne.

chodzik ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

pojawił się nowy problem :frowning:

próbowałem z innymi linkami ale nie pomogło

70139746.png

Używasz konta premium czy free?

Wklej link w przeglądarkę i zobacz czy normalnie pobierze bez pomocy Akceleratora.

Można ściągnąć ręcznie więc link nie jest wadliwy ,a używam konta free

Sprawdź RapGet’em

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem do Rapidshare jest FreeRapid Downloader http://wordrider.net/freerapid/

Jak będzie działało to znaczy że masz coś poprzestawiane w US Downloader i sprawdziłbym w ustawieniach programu.

w końcu zadziałał FreeRapid działa bez zarzutu polecam ten program pozdro

Ja używam Jdownloader działa bez zarzutu :smiley: