Usługi przestają działać, reset co 60 sekund

(Adamlm91) #1

witajcie, mam bardzo, ale to bardzo dziwny problem z kompem, już od wczoraj nie mogłem uruchomić pc, ponieważ włączając go windows zaczynał ładować pliki, uruchamiał się startup repair, klikałem dalej, ale za każdym razem problemu nie rozwiązywało, za którymś razem z rzędu kompa udało mi się uruchomić, dziś od rana to samo, startup repair itd., po uruchomieniu systemu wyskakuje okienko, iż usługa np. plug and play przestała działać i że zaraz nastąpi wylogowanie, (dwie kolejne to usluga zasilanie i chyba DCOM) i tak non stop, z jakąś minutę pochodziło i reset, próbowałem w usługach, w opcji odzyskiwanie zmienić z 'uruchom ponownie komputer' na 'nie podejmuj akcji', ale nic to nie pomogło, jedyne co pomaga na ciągłe restarty to komenda 'shutdown -a' w konsoli, którą znalazłem przeszukując neta, poza tym nagle nie mogę otworzyć mp3, w ogóle jakiekolwiek dźwięki przestały działać, do tego kolejny błąd, który wyskakuje na samym początku uruchomienia windowsa: 'no ATI graphics driver is installed, or the ATI is not functioning properly, please install the ATI driver appropriate for your ATI hardware', ów error mam również od wczoraj, oczywiście od razu zainstalowałem najnowsze stery, ale nic to nie dało, przez co nie mogę otwierać jakichkolwiek filmów, nod32 nic nie znalazł na moim kompie, chciałem uaktualnić windowsa, ale wyskakuje mi kolejny, jakże uroczy komunikat: 'windows could not retrieve information about the disks on this computer', dlatego jestem teraz w kropce, ktoś lub coś uwzięło się najwyraźniej na mnie, dlatego wszelka pomoc mile widziana

windows 7, asus p5q pro, 2 gb ram OCZ, intel 9300 2.5ghz, radeon 4850, xilence 550W

edit. kolejny dziwny problem wygląda tak, że po wejściu w windows update jest napisane: usluga windows update nie moze obecnie wyszukac aktualizacji, poniewaz usluga nie jest uruchomiona, konieczne może być ponowne uruchomienie komputera

(Łukash) #2

Formatowanie C > Reinstalacja systemu .Bo nawet gdyby jakimś cudem udało się to ogarnąć ,to system może być jak zombie ( żywy umarły :wink: )