Usówanie folderów

Marku 44 nie zniechęcaj się .Rozumiem że zdarzył ci się błąd(a wogule zdarzył jak się pisze , jakby co to strzelałem).Powyższy mój post nie dotyczył oczywiście Aliena , którego bardzo lubię. :slight_smile:

Więc teraz może ja coś napiszę.

Czytam to wszystko i zaczyna mnie to męczyć, mam dziwne wrażenie, że zaczynają się jakieś wycieczki personalne, na zasadzie, kto komu bardziej dobitnie dogryzie.

Każdy robi jakieś błędy, ale naprawdę nie chcę aby od razu wywoływało to jakąś dramatyczną burzę i wszyscy na siebie krzyczeli. Przecież można to zrobić spokojnie, o trochę więcej TOLERANCJI PROSZĘ !!

Proponuje zakończyć tą kwestię i mam szczerą nadzieję, że teraz będzie nam się przyjemniej ze sobą dyskutowało. Pamiętajmy, że mamy sobie nawzajem pomagać a nie krytykować na każdym kroku.

pozdrawiam

lisek

i niech tak zostanie !!

Więcej luzu Panowie O:)

Dzięki Rafi :slight_smile:

PS. Tak samo proponuje zakończyć ten temat.

Panowie błagam mam inny problem! !!

Drodzy Koledzy mysle, iz uwagi moderatorow jak i niemoderatorow powinny sklaniac raczej do zastanowienia sie nad soba przez chwile, a nie do toczenia wojen personalnych. To forum jest, jak sadze, lepsze od innych (np. od Jamy) dlatego, ze nie bylo tu udawania, iz ktos jest madrzejsz, wazniejszy czy lepszy i mysle, ze celem adminow jest by tak zostalo. Lexus wytknal blad, a sam w jednym poscie strzelil strasznego byka, ale on juz tak ma, Asterisk jest uszczypilwy, bo taki juz jest. :lol: Wazne jest to, by sie szanowac, ale tez nie brac kazdej uszczypliwosci za straszna obraze. Troche usmiechu i dobrej woli. :smiley:

Ludzie przestańcie już wałkować ten temat - to nie ma sensu !!

Wogóle, żałuje, że napisałem o tym błędzie … :evil:

Więc nie wałkujcie tego już tylko pomagajcie Markowi44 :smiley:

THE END, KONIEC

Panowie podczas rozruchu kompa u góry po lewej stronie pokazuje sie napis:

NIEPRAWIDŁOWY BOOT.INI

Rozruch z C://WINDOWS

Co to jest i czy coś niepokojącego,pozatym nic specjalnego sie nie dzieje.

Pozdrawiam.

bynajmniej mi to sie zdarzyło jak zmieniasz wpis w pliku boot.ini i system nie ma sie do czego odwołac np . jak miałeś dwa systemy nie grożnia sprawa

Nie mam cały czas jeden system ale kiedyś kombinowałem ze zmianem loga startowego prawdopodobnie tu coś naknociłem.

Dzięki chciałem się upewnić.