Uśpienie hybrydowe

Witam,

po ponownym zainstalowaniu windows 7 ultimate w wersji 32bit mój komputer nie usypia się tak jak wcześniej. Tzn. monitor gaśnie, a komputer chodzi. Wiem, że tak się dzieje, ale na tym komputerze i tej wersji systemu (przed zmianą dysku) usypianie polegało na tym, że cały gasł, a po ponownym uruchomieniu odrazu pokazywał się ekran logowania i wszystkie programy były tak jak je zostawiłem wcześniej. W internecie znalazłem, że trzeba ustawić w opcjach zasilania tryb uśpienia hybrydowego, lecz u mnie nie ma takiej opcji. Gdzieś znalazłem też info o zainstalowaniu sterów do chipset-u. Tak też zrobiłem, mimo to jest jak było…

P.S. wiem, że tego typu temat już był na tym forum, lecz nie był on dla mnie pomocny i chyba został zamknięty.

Z góry dziękuje za odp.

Nie “hybrydowy” a hibernacja.

:roll:

No właśnie nie byłbym taki pewny, bo przecież hibernacja a uśpienie to dwie inne rzeczy, a ja jestem pewny na 100%, że na poprzednim dysku używałem trybu uśpienia, a nie hibernacji.

Mi potrzebna jest chyba taka opcja: http://gallery.dpcdn.pl/img/-/-x-/-/-/- … 5847_0.png