Ustalanie prędkości transmisji danych

Witam,

czy zna ktoś jakiś program dzięki któremu będę mógł ograniczyć prędkość wysyłanych danych? Słyszałem, że w NetLimiter da się to osiągnąć lecz niestety nie wiem jak to ustawić… Chciałbym przykładowo dla konkretnego programu ustalić wysył max 3KB/s pomimo, że standardowo wysyła z prędkością 10KB/s.

Pozdrawiam.

Ja swego czasu testowałem trochę tego NetLimitera i nie do końca działał mi jak chciałem. Przykładowo dla firefoxa ustawiałem sobie, że prędkość ściągania ma być maksymalnie 20 KB/s i niestety przy pobieraniu strony to ograniczenie nie działało (tzn. przy wejściu na stronę) :/. Jedynie ograniczana była prędkość ściągania, gdy ściągałem jakiś większy plik, wtedy to faktycznie działało. No ale nie pamiętam, którą wersję testowałem, na pewno nie najnowszą. Być może teraz lepiej to działa. A jeśli chodzi o samo ustawianie tego to jest to raczej proste. Tu masz screenshot z programu:

nl2shot_limit.png

Kolumna Outgoing ogranicza prędkość wysyłania, a Incoming prędkość ściągania dla danego programu.

Witam!

Dzięki za info. Już wiem dlaczego w Net Limiterze nic nie mogłem zrobić. Miałem zainstalowaną wersję Net Limiter 2 Monitor… :slight_smile:

Dzięki i pozdrawiam. :slight_smile: