Ustawienia equalizera w foobarze2000

Witam posiadm foobara w wersji 0.9 b13. Jak wiadomo ogólnie w foobarze nie ma instalowanych domyslnie żadnych gotowych ustawień do equalizera. Ściągnąłem kilka z jakieś zagranicznej strony, ale gatunki które tam ujęli nie specjalnie mnie interesują (np. Classic, Metal, Death czy Home Theater). Szukałem sporo na Google, ale znalazłem wyłącznie te o których wspominałem powyżej. Ja z kolei poszukuje ustawień typu: Dance, House, Chill, Full Bass & Treble - próbowałem kopiować częstotliwości z ustawień w Windows Media Playerze, ale nie wyszło to za dobrze. Ustawienia te zapisywane są w plikach .feq i jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Niestety w tej wersji mało co działą jezeli chodzi o wtyczki itp, zalecam powrót do ostatniej wresji v0.8.3

Heh, sorry ale nie wiem co to ma wspólnego. Dobrze wiem, że z tą wersją mało która wtyczka jest kompatybilna, ale to sie ma nijak do ustawień equalizera. Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś ( :slight_smile: ), ale chodzi o to:

equalizer9ag.png

open7rq.png

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 18:32

Ma ktoś jakiś pomysł? Może jest jeśli nikt nie ma nic gotowego to móglby mi pomoć i sm coś pokombinować.