Ustawienia n-gage

Witam prosze powiedzcie mi jak wykasowac raporty że wiadomości doszły w tej nokii?jest tam opcja zeby raporty wogóle nie przychodziły ale mi zależy na tym by je kasowac. a druga sprawa to jak zmienic tapete w tym telefonie bo wszystko po angielsku itrudno sie połapac

RAPORTY: nie da się usunąć

TAPETA: W opcjach telefonu wybierz pierwszą opcję (telefon, po ang. PHONE), dalej tryb gotowości (nie pamiętam, jak to było po angielsku, w każdym razie środkowa opcja), tam będzie ustawienie “Zdjęcie w tle” (po ang. chyba “Background Photo” lub “Image in background”), wybierzesz TAK (yes) i dalej wybierzesz katalog, w którym znajduje się tapeta, której chcesz użyć.

Raporty da się usunąć :!: Musisz tylko znaleść ikone gdzie masz połączenia nieodebrane / wych /przychod / czas połączen no i tam znajdziesz opcję kasowania rejestru czyli wszystkich połączeń i raportów :slight_smile: Używam innego symbiana ale menu mają podobne więc może pomogłem :wink:

A jakiś dokładniejszy opis? Bo nic mi to nie mówi dzięki

:-s Dokładniej nie wytłumacze bo nie pamiętam już jak orginalnie są poustawiane ikony w menu ! Musisz “improwizować” :wink: Może TO Ci pomoże http://www.era.pl/index.php?id=161_menu … ction=korp .