Ustawienia okna głównego i kodeków dla KMPlayer 3.1.0.0 R2

Pobrałem sobie właśnie nową wersje odtwarzacza do oglądania filmów KMPlayer 3.1.0.0 R2 i teraz mam takie dwa pytania do Was:

  1. W jaki sposób mogę tutaj zlikwidować to okno lub je wyłączyć ? Chodzi mi o to okno, które widać na poniższym screenie (tam widać napis KMP, widać tam whitney houston, itd.):

http://www.northangel.is.net.pl/kmp.png

  1. Czy do nowej wersji kmplayer są kodeki do RMVB ? jeśli tak, prosze podajcie mi linka.

W poprzedniej starszej wersji trzeba było sobie osobno pobierac kodeki do RMVB i kopiować do folderu KMPlayer, czy teraz też tak trzeba ?

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.

Gdy wyłączysz Album Art to nie będzie tego ekranu.

Kodeki do RMVB takie same jak w poprzednich wersjach.

Dodatkowo nowa wersja instaluje w systemie usługą Pandora Service.

Pandora Service można odinstalować w panelu sterowania.

Gdzie się wyłącza ten Album Art bo nie moge tego znaleść ? :frowning:

Czy konieczne jest wgrywanie plików RMVB jesli nowa wersja KMPLayera odtwarza mi normalnie filmy w formacie rmvb i avi ?

Z poniższej stronki już się nie da pobrać plików RMVB :frowning:

http://www.kmplayer.com/korea/showthread.php?t=1276

Skoro odtwarza RMVB to nie musisz instalować żadnych dodatkowych kodeków.

Kliknij prawym -> Skórki -> Logo -> Domyślna skórka logo

Jeżeli w menu kontekstowym nie widzisz opcji Skórki to włącz zaawansowane menu:

Kliknij prawym -> Opcje -> Zaawansowane Menu

Ja mogę pobrać archiwum z tych linków na forum KMPlayer.

Jeśli Ty możesz pobrać to mógłbyś mi pobrać najnowsze kodeki z tego forum i wrzucić mi tutaj żebym sobie mógl pobrać ?

A możesz je rozpakować ? Bo mi wyskakuje w czasie rozpakowania informacja o nie oczekiwanie skończonym archiwum i nie da się rozpakować :frowning:

Nie możesz rozpakować ponieważ nie pobrałeś całego archiwum.

Faktycznie jest problem z pobieraniem, bo zrywa połączenie i musiałem wielokrotnie wznawiać.

Archiwum możesz pobrać stąd: Klik

Darom82 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.