Ustawienia programów antywirusowych

Cześć!

Moglibyście mi pomóc :?:

Każdy Was posiada innego av i taka moja prośba, bo na pewno macie je super ustawione, czy możecie zamieścić tutaj screeny z ustawieniami :?:

Był bym bardzo wdzięczny :stuck_out_tongue:

Serdecznie dziękuje za pomooc z góry :slight_smile:

Pozdrawiam!

Lekka modyfikacja nazwy tematu

boczi

Z ustawieniami jakiego modułu konkretnie? I jakiego używasz antywirusa?

Ja mam mniej więcej tak jak tu.

Moim zdaniem to pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości nod32

Chodzi mi konkretnie o ustawienia różnych programów antywirusowych…

AntiVir personal Edition Classic ver. 7

Klikamy 2 razy na ikonkę parasolki koło zegarka i ustawiamy:

1.jpg

Klikamy najpierw na Start update i czekamy aż proces uaktualniania się zakończy, sprawdzamy czy program jest uaktualniony do wersji takiej jak zaznaczyłem.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

NOD 32 ver. 2.52.xx

http://www.wilderssecurity.com/showthre … 509page=2

CHodzi mi o coś takiego :stuck_out_tongue:

szakal175 - nie bardzo rozumiem cel tego tematu.

Jeśli masz problem z ustawieniem konfiguracji KONKRETNEGO programu to napisz o jaki program Ci chodzi. Natomiast bezcelowe umieszczanie konfiguracji stosowanych przez różnych userów w odniesieniu do różnych programów pojawia się pytanie po co? Każdy konfiguruje oprogramowanie “pod siebie i swój komputer” i zaraz rozpocznie się tu bezsensowna wojenka o to kto ma “poprawniej” skonfigurowany program.

Chodzi o to że więkrzość userów posiada antywirusa alle nei potrafi go poprawnie skonfigurować… A tak zobacza tutaj i skorygują chociaz podstawowe błędy…

pzdr!

szakal175 a wiesz ile jest antyvirusów ??

A podłączę się do dyskusji. :mrgreen:

Jak dla mnie pomysł dośc trafiony. Zdarzały się na forum pytania o konfigurację AV.

Antywirusów jest bardzo dużo ale przecież użytkowników na forum również i każdy używa innego. Więc jak ma chwilkę to może skopiować ustawienia.

Nikt nikomu przecież nie karze instalować po kolei AV ustawiać i wklejać screeny z ustawieniami :wink:

Wiem :stuck_out_tongue: A w sumie to nie wiem :stuck_out_tongue:

Chodzi o najbardziej popularne :stuck_out_tongue:

Przecież co user to inny av… Dla pojedyńczego osobnika to jest pestka :stuck_out_tongue: Dla jednego masakra…

pzdr!

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 19:01

To jeszcze raz ja. Szukam ustawień Kasperskyego 2006 pl i BitDefendera 10.

Dziękuje za pomoc :slight_smile: