Ustawienia µTorrenta-ale bety

Witam,MAM PYTANIE,Z ciekawości zciągłem µTorrent 1.8 beta 10524,nie żebym narzekał na starsza wersję bo jest wszystko ok ale chciałem zobaczyć czy to prawda że jest jeszcze lepsza od tej którą miałem to znaczy od µTorrent 1.7.7 build 8179 z tego co wiem to w becie jest problem z prywatnymi trakerami,ale nie oto mi chodzi w ustawieniach ma taką funkcję ,Install IPv6/Teredo i teraz gdybam czy powinienem to nadusić ,CO to jest i co daje, jest Ktoś kto się na tym zna lub ma tą betę i wie o co chodzi z jej ustawieniami ? Będę wdzięczny za odpowiedzi #-o

IPv6 - http://pl.wikipedia.org/wiki/IPv6

Vista z tego coś ma ale jak to chodzi w utorrenie ? więc jak to załącze to raczej powinno być chyba lepiej?

to nie ma znaczenia bo i tak nie połaczysz sie z nikim przez IPv6

to znaczy że ten utorrent ma tą funkcje do visty? no bo po co to jest?

ta funkcja jest głównie do xp a ma tą funkcie głównie do testów bo pomijając względy techniczne najważniejsze jest to ze IPv6 prawie nikt nie używa…

ok zagadką więc niech zostanie na zawsze w jakim celu ulepszyli tego utorrena dodając mu tę funkcję 8) 0X

za rak czy dwa protokół ipv6 bedzie bardziej populary i zapewne dodadza te funkcje do stabilnej wersji wtedy ludzie posiadający adresy IPv6 i IPv4 będą mogli się ze sobą łączyć

czyli myślą, ciekawe tylko czy przez ten czas p2p będzie jeszcze legalne ,dzięki :smiley: