Ustawienia w menadżerach pobierania

(Duda0) #1

Korzystam z GetRight i bez problemu ustawiłem automatyczne skanowanie pobranych plików. Próbuję to samo ustawić w Star Downloder i Fresh Download ale nie chce automatycznie skanować lecz prosi o wskazanie ściągniętego pliku. W konfiguracji pozostało jedno puste okno - parametry - co tu wpisać , moze wtedy zacznie skanować automatycznie ?. Dodam, że podawanie ścieżki do pliku gdzie są ściągane pliki nie pomaga.

(lazikar) #2

Nie trzeba podać rozszerzeń plików, które ma skanować.

(Duda0) #3

Tak też mam w GetRight. Podana jest ścieżka do NOD32 i po pobraniu plik jest skanowany automatycznie i pokazuje komunikat. Kolega ma zainstalowanego F-Secura. Próbowaliśmy w Star Downlowdzie i Fresh downowdzie - jest ta sama sytuacja. Po ściągnięciu pliku F-secur prosi o wskazanie pliku do skanowania pokazując drzewko z wszystkimi dyskami.

(Danielm86) #4

dopisz do parametrów

/autoexit /nosplash

(Duda0) #5

Sorry, ale wyjechałem na kilka dni. Wracając do postu. W jednym oknie podaję namiary na skaner F-ecura a w drugim - Parametry tylko to co wpisałeś, czy trzeba czymś poprzedzić ? Wpisanie tylko /autoexit /nosplash nic nie zmieniło w działaniu programu.

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 15:09

Może jeszcze jakieś pomysły jak uruchomić automatycznie to skanowanie po zakończeniu ściągania ?