Ustawienia zdalne > zezwalaj na połączenia...?

witam, czy można stworzyć klucz do rejestru który zmieni opcje ustawień zdalnych na “zezwalaj na połączenia z komputerów z dowolna wersją pulpitu zdalnego”?

http://blogs.sepago.de/helge/2007/09/12 … rver-2008/

czyli ze jak? :?

Ech…

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server]

"fDenyTSConnections"=dword:00000001


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\WinStations\RDP-Tcp]

"SecurityLayer"=dword:00000001

"UserAuthentication"=dword:00000000

Przecież to wszystko było w tamtym linku… Ino czytać!

dodałem uruchomiłem ponownie i nic

2zr2jwp.jpg

Miało prawo nie działać, niestety. Skwasiłem, my bad! :frowning:

Jeszcze raz -> ostatni wiersz kodu powinien wyglądać tak:

“UserAuthentication”=dword:00000000

wcześniej zabrakło znaczka “=” przed “dword”

dalej nic, sprawdz u siebie bo u mnie nie działa :?

To dopiero po południu. Tutaj i teraz mam 7 Home i niestety brak Pulpitu zdalnego :slight_smile:

ok, bede czekał

No cóż, u mnie działa. Chyba :slight_smile: bo eksperyment przeprowadziłem kompletnie wbrew sztuce. Czyli odwrotnie. Zmieniałem opcję w okienku pokazanym wyżej i patrzyłem na zmiany w rejestrze.

Czyli:

“fDenyTSConnections”=dword:00000001 - wyłącza zdalny pulpit całkowicie (‘Nie zezwalaj…’). Pozostałe wpisy są ignorowane

“fDenyTSConnections”=dword:00000000 ORAZ"UserAuthentication"=dword:00000000 - włącza opcję ‘Zezwalaj na połączenie z dowolną wersją…’

“fDenyTSConnections”=dword:00000000 ORAZ"UserAuthentication"=dword:00000001 - włącza opcję ‘Zezwalaj… z uwierzytelnieniem…’)

Wartość danej ‘SecurityLayer’ jest bez znaczenia, bo nie na temat w tym wątku :slight_smile:

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server]

fDenyTSConnections"=dword:00000000


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\WinStations\RDP-Tcp]

"SecurityLayer"=dword:00000001

"UserAuthentication"=dword:00000000

zrobiłem teraz tak i dalej nic :confused: nie wiem o co chodzi sprawdze tak jak ty trochę od konca :slight_smile:

Dodane 25.09.2011 (N) 11:31

brak pomysłów :confused:

ale może ktoś jednak to potrafi?