Ustawienie automatycznego restartu w programie jdownloader

(Lj10) #1

Witam. Potrzebuję instrukcję jak ustawić w programie jdownloader automatyczny restrart do zmiany IP. Posiadam internet w netii, windows xp proszę o pomoc.

(sdar) #2

lukasz172004 , Nie podpinaj się proszę pod cudze tematy. Jeśli masz jakiś problem to załóż własny temat.

Tym razem wydzieliłem Twój post do nowego tematu ale następnym razem pamiętaj proszę o tej zasadzie.

(Cyba91) #3

Najpierw musisz wywalić tą aplikację od netii,przez którą się łączysz i zainstalować same sterowniki do modemu i łączyć się z internetem przez dial-up, nie aplikację netii. Tam wpisujesz tylko nazwę użytkownika i hasło i bierzesz żeby Ci nazwę i hasło zapamiętało,żebyś nie musiał za każdym razem wpisywać,a później dajesz WYBIERZ NUMER i net już podłączony. Powtarzam jeszcze raz,instalujesz tylko sterowniki do modemu,po zainstalowaniu sterowników powinno wyskoczyć Ci skonfigurowane połączenie na pulpicie,i tam właśnie wpisujesz tą nazwe użytkownika i hasło. Jak to zrobisz to powiem Ci dalej co masz robić.

(Lj10) #4

mniej więcej rozumiem o co chodzi, ale nie mogę sobie z tym poradzić. troche jestem szary w tym temacie więc proszę o jakieś szczegółowe wyjaśnienie. #-o