Ustawienie dyskow

…Witam wszystkich od niedawna mam pewien probem posiadam 2 dyski jeden 40 gb seageta a drugi wdk caviar 160 gb.Gdy instaluje windowsa to nie moge utworzyc systemu na 2 dysku czyli tym nowym.Moge zainstalowac windowsa tylko na tym starym i teraz nie wiem co zrobic ?? !!

Wydaje mi się, że trzeba zworki inaczej ustawić. Na starym dać slave, a na nowym master

Najlepiej zrobisz ustawiając ten nowy dysk jako master drugi jako slave i wtedy nagrywasz Winde normalnie, a ewentualne dane jakie masz na tamtym to sobie będziesz mógł przekopiować na nowy dysk oczywiście tylko te które nie były instalowane czyli poprosu wszystkie swoje dokumenty bo gry i tak nie będą działać chyba że są to gry typy pasjans, saper,free cel itp

…oj moze byc mały problem nigdy nie ustawiałem takiego czegos nie wiem od czego zaczac wogole :confused: … chce tylko zeby na tym nowym dysku miescił sie system windows i jakas inna partycja a tamten stary dysk bym zrobił jedna wielka partycje… acha i przy okazji chciałem tez zapytac czy system na nowym dysku by lepiej działał bo o to mi w sumie chodzi ??