Ustawienie Mikrofonu


(Slayer32) #1

Jak ustawić poprawnie mikrofon tak żeby było mnie dobrze słychać ,bez powtarzania ,mp3 dobrze słyszalna,teraz mam namieszane, bardzo cicho mnie słychać musze mieć mikro przystawiony prawie centralnie do buzi.;d


(Pieciaks) #2

Co znaczy mp3 dobrze słyszalna ? Chodzi Ci o to, że ogólnie dobrze słychać muzykę, czy chcesz, aby podczas mówienia do mikrofonu było dobrze słychać Ciebie i muzykę?

No cóż, z braku precyzyjności Twojej wypowiedzi nie jestem w stanie dobrze Ci poradzić. Jeśli sprecyzujesz mi swoją wypowiedź, będę mógł Ci pomóc jak najlepiej. Liczy się jeszcze gdzie chcesz tego używać, czy chcesz słuchać muzyki w casie mówienia do mikrofonu... Szczególnie ważne jest abyś podał mi w jakim celu planujesz użycie tego mikrofonu (rozmowy głosowe, karaoke, gry, nagrywanie muzyki...).

W tej chwili mogę Ci podać jedynie ogólne wskazówki co do tego:

  1. Spróbuj pokombinować z zaawansowaną opcją wzmacniania mikrofonu "Boost Mic 20dB (albo podobne),

  2. Jeśli masz zamiar tylko dla siebie korzystać z mikrofonu i zarazem słuchać go z głośników, powinieneś mieć słuchawki. Natomiast jeśli planujesz karaoke (lub coś podobnego) staraj się być za głośnikami.

Pozdrawiam.


(Slayer32) #3

Dokladnie chcę aby w teamspeaku,ventrillo było mnie słychać głośno i wyraźnie bez szumów i tego powtarzania :/,ustawiałem w ts wszystko co sie dało bez efektu :confused:

Sytuacja na tyle skomplikowana że mam kodek audio REALTEK ALC 883 AC'97 i tam jest troche tych opcji...