Ustawienie prędkości transferu na komputerze syna

Witam

Może banalne pytanie, ale nie jestem znawcą. Posiadam net radiowego. Oczywiście podzieliłem go na 2 kompy. Jest tylko mały kłopot. Syn ciągle mi przestawi a ustawienia i pobiera z cała prędkością.

Nadaje modemem DSL G624T a syn ma w pokoju modem DWL 2100Ap. W modemie 2100Ap syna jest opcja 1Mb ale ja chce mu dać albo 256kbs lub max 300kbs. Chce to zrobić, ale w systemie Xp Home. Używałem programu Bandwidth Controller ale syn go wyłaczał i miał znów cała prędkość. Pomocy Modem syna 2100Ap połaczony z kompem jest kablem do portu Lan może jest jakiś sposób aby ustawić ten port aby odbierał dane z 256kbs. dzięki bardzo

Krek15 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.