Ustawienie standardowego skinu w XP


(system) #1

Witam , wiec mój problem polega na tym że zainstalowałem skin Longhorna i po odinstalowaniu go nie mam starego wyglądu xp tylko ten z 98, jeżeli ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc ! Windows XP Pro SP3


(Johny) #2

Bo na niepathowanym systemie nie będą działać ci skórki,musisz użyć programu UXTheme multipatcher,który podmienia plik odpowiedzialny za kompozycje uxtheme.dll,albo musisz przywrócić ten plik z płytki Windowsa i znaleść na płycie pliki Windows\Resources Themes\Luna - domyślny motyw Windows XP,będzie w którymś z plików .cab


(system) #3

a wlasnie bo ten program uxtheme multipatcher nie dziala mi cos wyskakuja mi tylo jakies bledy , masz moze pomysl jak to moge zainstalowac?


(Johny) #4

Ignorujesz prośbę o przywrócenie pliku,on wtedy chce dysk z Windowsem,a ty to ignorujesz,albo jak chcesz domyślną kompozycję przywracasz plik z płytki,jakiego typu to są błędy,co tam pisze ?


(system) #5

o a oto screen z tym problemem http://iv.pl/images/84973758771025788180.jpg


(Kris-is) #6

Poszukaj UXtheme MutliPatchera dla Service Packa 3.

Dobra, zobacz ten wątek: http://forum.dobreprogramy.pl/czy-jest-theme-windows-sp3-t243866.html - post Adax'a.


(system) #7

dobra te style to juz olac nie wazne powiedzcie mi teraz jak ja mam to naprawic zeby mi dzialal chociaz stary poczciwy wyglad xp


(Sebos99) #8

Wejdź w C:\WINDOWS\Resources\Themes\Luna i kliknij dwukrotnie w plik stylu wizualnego Luna.mstyles. Co się wtedy dzieje? Ew folder wyżej masz plik kompozycji Luna i też może spróbować w niego kliknąć.

Masz w ogóle te pliki w systemie?


(Monczkin) #9

qula1992 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej zostanie usunięty.

viewtopic.php?f=16&t=394978


(system) #10

proszę tu jest ss bledu http://iv.pl/images/12690167760127300292.jpg


(Sebos99) #11

Start | Uruchom, wpisz services.msc i naciśnij enter.

Masz listę usług. Usługa Kompozycje ma mieć tryb uruchomienia automatyczny. Jeśli jest wyłączona to we właściwościach usługi daj uruchom.