Ustawienie uTorrenta na Neo 10MB/s

Witam,otoż mam problem z pobieraniem w Utorrencie. Problem polega na tym,że słabo sciąga-średnio do 200kb/s a jest bardzo dużo seedów:/ Mógłby mi ktoś podać prawidłową konfiguracje dla tegoż neta? Z góry dzięki;)

też mam neo 10 i mi idzie 1mb/s realnego pobierania. z jakiej strony pobrałeś ten plik???

A co ma strona do tego??

Gdy ściągam z mozilli to idzie ładnie 1,1-1,2 MB/s a z torrentów nawet gdy jest pełno seedów idzie słabo:/

To, że seed’ ów jest w bród to nie znaczy, że będziesz pobierał z max prędkością. Np. masz 100 seed’ ów i każdy ustawił limit wysyłania na 1 KB/s co daje 100 KB/s z czego pobierających jest kilku więc i te 100 KB jest podzielone na tych pobierających. Może być też tak, że iluś co udostępnia dało ban’ a pobierającym co dołączyli się do pobierania i mają mniej niż powiedzmy 45% zakończonego.

Jeśli zależy Ci na max prędkości poszukaj zaproszeń na prywatne trackery :lol:

włącz uTorrenta naciśnij ctrl+G i w menu które się otworzy uruchom testy powinno wykryć najlepsze ustawienia dla twojego neta i powinno wskazywać pędkość 10 mega w tym teście.a w głównym oknie programu na dole powinno być takie zielone kółeczko podczas pobierania może blokuje coś go np antywirus.jak masz upload ustawiony na max to prędkość pobierania spada też

Bo mogą być dodane różne trackery (czy coś w tym stylu)

wymiana i tak się odbywa miedzy użytkownikami, a dziś tracker już nie nie koniecznością.

Wkurzające jest zapytanie mam 10Mbps i wolno mi pobiera czemu?? to zadaj sobie pytanie jak szybki masz upload i większość w PL, to będziesz już miał odpowiedz :slight_smile:

U mnie realny up to 100kb/s :lol: :lol:

No niestety ja tez taki mam :frowning: a Download to 1200 ponad

Kiedyś może się doczekamy symetrycznych łączy i nie będzie już takich problemów o ile ludzie nie będą przycinać UP :slight_smile: