Ustawienie uTorrenta na Neo 10MB/s


(Pokal178) #1

Witam,otoż mam problem z pobieraniem w Utorrencie. Problem polega na tym,że słabo sciąga-średnio do 200kb/s a jest bardzo dużo seedów:/ Mógłby mi ktoś podać prawidłową konfiguracje dla tegoż neta? Z góry dzięki;)


(X Zdzislawx) #2

też mam neo 10 i mi idzie 1mb/s realnego pobierania. z jakiej strony pobrałeś ten plik???


(Karolekc5) #3

A co ma strona do tego??


(Pokal178) #4

Gdy ściągam z mozilli to idzie ładnie 1,1-1,2 MB/s a z torrentów nawet gdy jest pełno seedów idzie słabo:/


(Jas162) #5

To, że seed' ów jest w bród to nie znaczy, że będziesz pobierał z max prędkością. Np. masz 100 seed' ów i każdy ustawił limit wysyłania na 1 KB/s co daje 100 KB/s z czego pobierających jest kilku więc i te 100 KB jest podzielone na tych pobierających. Może być też tak, że iluś co udostępnia dało ban' a pobierającym co dołączyli się do pobierania i mają mniej niż powiedzmy 45% zakończonego.

Jeśli zależy Ci na max prędkości poszukaj zaproszeń na prywatne trackery :lol:


(djosdanielos) #6

włącz uTorrenta naciśnij ctrl+G i w menu które się otworzy uruchom testy powinno wykryć najlepsze ustawienia dla twojego neta i powinno wskazywać pędkość 10 mega w tym teście.a w głównym oknie programu na dole powinno być takie zielone kółeczko podczas pobierania może blokuje coś go np antywirus.jak masz upload ustawiony na max to prędkość pobierania spada też


(X Zdzislawx) #7

Bo mogą być dodane różne trackery (czy coś w tym stylu)


(Karolekc5) #8

wymiana i tak się odbywa miedzy użytkownikami, a dziś tracker już nie nie koniecznością.

Wkurzające jest zapytanie mam 10Mbps i wolno mi pobiera czemu?? to zadaj sobie pytanie jak szybki masz upload i większość w PL, to będziesz już miał odpowiedz :slight_smile:


(X Zdzislawx) #9

U mnie realny up to 100kb/s :lol: :lol:


(Karolekc5) #10

No niestety ja tez taki mam :frowning: a Download to 1200 ponad

Kiedyś może się doczekamy symetrycznych łączy i nie będzie już takich problemów o ile ludzie nie będą przycinać UP :slight_smile: