Usunąć reklame

czy moze mi ktoś pomuc ciagle wyswietlają mi sie reklamy na monitorze jest to juz denerwujace czy moze mi ktoś podać dobry program do usówania reklam z internetu… pomocy i dziekuje za pomoc :frowning:

1- sprawa nie ten dział

2- sprawa jakiej używasz przeglądarki ?

Uzyj programu do usuwania takiego syfu np. SpywareRemover, Spywareblaster … ;]

  1. korzystanie z przeglądarek firefox lub opera

  2. zainstalowanie firewalla (np. Kerio, Outpost free )

firewall tutaj nic nie da, użyj Ad-Aware, Sypboot search & destroy, Microsoft :smiley: AntiSpyware, I zapodaj na forum log z Hijack This, zobacz w msconfigu czy nie masz czegoś podejżanego tam, także w start/programy/autostart sprawdz czy nic nie siedzi podejżanego (wątpię :P)

Kret autor nie zaznaczył czy reklamy to “zwykłe” reklamy czy może jakieś szczególnie natrętne (spowodowane syfem na komputerze), a wracając do Twojej wypowiedzi:

Kerio:

zwracam honor :slight_smile:

Kolega nie wspomniał czy to na stronkach WWW czy bez otwierania przeglądarki

@syfiosz czy “automatycznie blokuje wszystkie okienka typu pop-up i reklamy” odnosi sie tylko to reklam uruchamioanych podczas przegladania stron www czy podczas pragramikow wywoływanych bez jej użycie ( znacyz przeglądania WWW ) np Gator??

Jesli chodzi o konkretne pop-upy to w Firefoxie, wtyczka Adblock, sa fajne możliwości, tylko konfigóracja troszke zajmuje

Kret tzn wiesz np. reklam z GG to nie blokuje :wink: :stuck_out_tongue:

a widzisz :stuck_out_tongue: ale kurde kolega by rozszerzył ten problem, czekam, bo tak to niebędziemy zgadywać.

BTW: dlaczego on ma 0 postów skoro 1 już ma :stuck_out_tongue: ale zbugowane to forum :smiley: