Usunąłem DirectX'a i mam problem

Witam, mam problem bo nie moge zainstalować DirectX. Ale zaczne od początku. Mam Windowsa XP, od dawno miałem zainstalowanego Direct’a 9.0c ale dziś coś mnie podkusiło i zainstalowałem jakiegoś 9.24. coś tam, nie pamiętam. Jeszcze pare cyferek było na końcu. Niby wszystko ok, ale po kilku minutach wywaliło mnie z błędem z gta san andreas. Przed instalacją tego directa wszystko było ok, więc pomyślałem, że w tym problem i usunąłem go programem DirectX Eradicator. Komp uruchomił się ponownie, direct’a nie ma. Ale przy próbie instalacji nowego (9.0c)kiedy tylko wybieram instalacje pojawia się “Instalacja zakończona. Zainstalowane składniki są teraz gotowe do uzycia” i ****, direct’a nadal nie ma. Ściągnąłem program DirectX Happy Uninstall i nim próbowałem zainstalować tegeo directa. Z tego co się tam doczytałem (bo jest po angielsku, najpierw trzeba włożyć płytkę od Xp’ka podać ścieżkę a program zainstaluje directa 8.1 bo podobno tak trzeba. No ale wtedy wyskakuje okienko żeby wykupić licencje, więc też wielkie ■■■■ z tego wychodzi. A gdy ręcznie próbuje zainstalować DX 8.1 to sytuacja wygląda tak samo jak w przypadku 9.0c czyli “instalacja zakończona… ble ble ble” Mam nadzieje, ze bardzo nie pokręciłem i napisałem w miarę jasno. I tu moje pytanie, jak zainstalować tego Direct’a?? Oczywiście formata wolałbym uniknąć. Z góry dzieki za pomoc.

___________________________________

Kolejnym razem, za wykropkowane wulgaryzmy wyłapiesz warna - jasne ?

Agaton

Wyczyściłeś wszystko po odinstalowaniu np. CCleaner’em?

Spróbuj zainstalować tego DirectX’a ;]

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c.

kliknij :

11ca4402427ab339m.jpg

Będą problemy z najnowszym to zainstaluj DirectX 9.0c ( listopad 2007 ).

Jeżeli miałeś zrobiony punkt przywracania systemu to przywróć system do wcześniejszego stanu, możesz jeszcze naprawić z płytki…