Usunełem przez przypadek ikonke IE

Instalowałeś może IE8??

IE 8 nie :smiley: IE 7 kiedys instalowalem ale ogolnie tam bylo tez po angielsku , ja mam niby angielska wersja windowsa , ale jest po polsku , tak to juz jest , tyle ze zawsze Internet Explorer 6 mialem po polsku , teraz mi sie angielskie nie wiem czemu zrobilo

Mimo wszystko polecam przesiąść się na Firefoxa 2 i wszystkie problemy znikną jak ręką odjął.

Sam byłem przyzwyczajony niesamowicie do IE (około 5 lat użytkowania) jednak kiedy przesiadłem się na Firefoxa absolutnie nie żałuję a różnica między tymi przeglądarkami jest ogromna - oczywiście wiadomo która lepsza : )

ano , instalowalem , bo lubialem IE 7 , ale bylo angielskie to odinstalowalem , zrobie tak samo teraz , moze bedzie znowu tak jak kiedys dobrze

Ściągnij polską wersję IE, czasem IE z aktualizacji instalowało się po angielsku.

Dobra , ściągam Firefoxa , mam juz dosc użerania sie z IE ;/ ok :smiley: nawet fajny fajny , tylko … jak tu wejść w ulubione ? :open_mouth:

Ulubione to po “Firefoxowo” - Zakładki. :mrgreen:

JAK JĄ USUNOŁEŚ TO JEST W KOSZU, PRZYWRÓĆ JĄ I JUŻ! CHYBA ZE BARDZIEJ NA MOTAŁEŚ?