Usunelem z pulpitu smietnik

(Gogeta126) #1

zamotalem sie i przez przypadek usunolem smietnik. jak moge go teraz odzyskac? bo to chyba nie mozliwe zeby smietnik sam do siebie(smietnika) trafil : /

(Hubpaw) #2

heheh koleś jak to zrobiłeś ?? bo to chyba niemożliwe :smiley: Spubuj przez odzyskanie pulpitu czy jakoś tak w Panel Sterowania

(Gogeta126) #3

ymm nie wiem jak to zrobic

zpruuje pogrzebac. moze ktos znajdzie latwiejsze rozwiazanie

(Agatonster) #4

gogeta126

Zobacz Brak ikony Kosz na pulpicie

Pozdrawiam

(Gogeta126) #5

"Obejście problemu

Jeśli przy użyciu metod, które opisano w tym artykule, nie można przywrócić ikony Kosz, należy obejść ten problem, tworząc skrót do folderu Kosz: 1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Mój komputer.

1. W menu Narzędzia kliknij polecenie Opcje folderów.

2. Kliknij kartę Widok, a następnie kliknij, aby wyczyścić pole wyboru Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane). Po pojawieniu się komunikatu ostrzegawczego kliknij przycisk Tak.

3. Kliknij przycisk Foldery na pasku narzędzi.

4. W lewym okienku, w obszarze Foldery zlokalizuj folder Kosz, a następnie przeciągnij go na pulpit.

5. W menu Narzędzia kliknij polecenie Opcje folderów.

6. Kliknij kartę Widok, a następnie kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane). Kliknij przycisk OK.

"

ja nie mam muj komputer bo ja mam na windows vista i jest tylko start->computer-> i tu sa tylko dyski i cd-rom.

(Monczkin) #6

gogeta126 popraw błędy - na forum piszemy po polsku

(Agatonster) #7

Nie podałeś tego wcześniej...

Zobacz Gdzie się podziała ikona kosza?

Pozdrawiam

(Gogeta126) #8

staram sie ale nie mam polskich liter iiii.....nie ucze sie w polskiej szkole od paru lat.

wracajác do tematu jak moge na viste ten problem naprawic?

Złączono Posta : 18.03.2007 (Nie) 13:53

jej! vista wio! dzieki Agaton teraz bede mugl usuwac i przywracac kosz codziennie!! :mrgreen:

temat do zamkniecia. chyba ze ktos chce cos dodac

(1kalor) #9

jeśli mi coś zginie z pu;pitu to biore po prostu Wyszukaj --> pliki lub foldery wpisuje KOSZ lub coś podobnego i już ! :wink: