Usunięcie Dirta niemożliwe?

Witam. Mam następujący problem: wczoraj zainstalowałem mojego (oryginalnego) Colina Dirta, ale ze względu oszczędności czasowych ściągnąłem do niego cracka, by za każdym uruchomieniem gry nie weryfikowało mi płyty. Gra po kilku seryjkach przestała się uruchamiać i w tajemniczy sposób wszystkie pliki gry zniknęły z folderu DiRT-a. Został sam folder, który jest zablokowany i nie mogę go usunąć (ponieważ chcę grę zainstalować na nowo i nie popełnić za drugim razem tego samego błędu, podstawiając cracka). Nie da się zmienić uprawnień do folderu, by można było go usunąć, wszędzie jest “Odmowa dostępu”, cokolwiek próbowałbym zrobić (chociaż by zajrzeć do niego). Gry normalnie nie da się usunąć, ponieważ instalator wyświetla informację, iż usunięcie jest niemożliwe ze względu na odmowę dostępu do folderu.

Czy są jakieś programy pozwalające na usuwanie zablokowanych folderów?

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Ściągnij program Unloker z vortalu i spróbuj nim usunąć ten folder. Co do przyczyny - tak to już jest z wszelkimi crackami - prawdopodobnie plik był zawirusowany, więc na wszelki wypadek wrzuć wcześniej loga z HijackThis i Combo Fix.

Grę udało mi się usunąć dzięki Unlocker-owi, i zainstalować ponownie, lecz niestety sama gra sie nie uruchamia, tzn. zawiesza się na czarnym ekranie i po wejściu w Menedżer-a zadań widać,i ż nie odpowiada. Tak samą się dzieje z drugą grą od Codemasters - Race Driver: Grid, która zawiesza się na ekranie jeszcze przed pierwszą animacją. Gry od innych wydawców działają normalnie (np. Atari czy Eidos). W czym może tkwić problem? Czy te gry od Codemasters potrzebują jakichś dodatkowych skryptów czy czegoś, co pozwala na uruchomienie ich?