Usuniecie Error safe a nie ladowanie sie windowsa?

Witam

nie mam zadnych logow bo nie wiem ile czasu mi sie uda tu byc :confused:

Usunelam error safe wedlug wskazan w postach i komp oszalal, w trakcie pracy nagle nastepuje rozlaczenie… monitor pokazuje przejscie w tryb oszczedny, jakies ruchy myszka powoduja tylko na krotkie chwile kolorowanie sie ekranu…potem koniec :confused: kolejne restarty wskazuja brak zaladowania jakiegos pliku rundell o raz woła o jakis plik bilblioteki.

Sorry , wiem ze pisze jak blondynka ale nie mam mozliwosci zrobienia niczego by tu pokazac co sie dzieje:( raz na ktorys raz uda sie wejsc na chwile… ale nie wiadomo jaka. SPrawdzalam mechanikiem, antwirusowym jest czysty… nawet z trybu awaryjnego nie mozna wejsc w przywrocenie systemu…pokazuje sie komunikat ze przywracanie systemu nie chroni tego komputera, wola o restart . Prosze o pomoc walczylam do 5 rano., by do 8 bylo ok …a potem znowu to samo :confused: Nie znosze formatow… moze ktos podpowie madra rade …co jeszcze mozna zrobic?

Konkretnie według jakich wskazań podanych na forum? Codziennie jest podawanych wiele rozwiązań, czasami zdarza się że wraz z danym syfem siedzi inny i podajemy również sposób dzięki któremu i go można usunąć, więc w wyniku zastosowania instrukcji mającej na celu usunięcie innego syfu mogłeś uszkodzić system etc. Tak więc, jeśli to możliwe - opisz co dokładnie zrobiłeś.

Spróbuj wykonać log przy pomocy narzędzia ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

chyba sie nie udalo, latalm :confused: w trakcie scanowania ComboFixem pokazywalo mi sie strasznie duzo komunikatow o zmianach w kluczach rejestru… po czym jak juz chcialam zrobic kopie raportu pokazal mi sie ze utracono kontrole nad run cos … i potem walka o wejscie do kompa znowu

widze ze oprocz ComboFixa pokazal sie jakis inny katalog w C i ten raport tez dziwny :confused:

Sorry jak nie tak wklejalm ale nie za bardzo wiem jak sie tu poruszac :frowning:

Ściągnij The Avenger,

wypakuj > uruchom > Input script manually > klikasz w lupkę > w nowo otwartym oknie wklejasz:

Po wklejeniu > Done > klik na zielone światło > ok i będzie restart. Po restarcie wchodzisz gdzie masz The Avenger wklejasz raport C:\avenger.txt.

Czyszczenie rejestru - jv16 PowerTools 2006 1.5.2.350

Po tym nowy log z combo.