Usuniecie Error safe a nie ladowanie sie windowsa?

(Cristiana) #1

Witam

nie mam zadnych logow bo nie wiem ile czasu mi sie uda tu byc :confused:

Usunelam error safe wedlug wskazan w postach i komp oszalal, w trakcie pracy nagle nastepuje rozlaczenie... monitor pokazuje przejscie w tryb oszczedny, jakies ruchy myszka powoduja tylko na krotkie chwile kolorowanie sie ekranu...potem koniec :confused: kolejne restarty wskazuja brak zaladowania jakiegos pliku rundell o raz wo艂a o jakis plik bilblioteki.

Sorry , wiem ze pisze jak blondynka ale nie mam mozliwosci zrobienia niczego by tu pokazac co sie dzieje:( raz na ktorys raz uda sie wejsc na chwile.. ale nie wiadomo jaka. SPrawdzalam mechanikiem, antwirusowym jest czysty.. nawet z trybu awaryjnego nie mozna wejsc w przywrocenie systemu..pokazuje sie komunikat ze przywracanie systemu nie chroni tego komputera, wola o restart . Prosze o pomoc walczylam do 5 rano.,,, by do 8 bylo ok ..a potem znowu to samo :confused: Nie znosze formatow... moze ktos podpowie madra rade ..co jeszcze mozna zrobic?

(adam9870) #2

Konkretnie wed艂ug jakich wskaza艅 podanych na forum? Codziennie jest podawanych wiele rozwi膮za艅, czasami zdarza si臋 偶e wraz z danym syfem siedzi inny i podajemy r贸wnie偶 spos贸b dzi臋ki kt贸remu i go mo偶na usun膮膰, wi臋c w wyniku zastosowania instrukcji maj膮cej na celu usuni臋cie innego syfu mog艂e艣 uszkodzi膰 system etc. Tak wi臋c, je艣li to mo偶liwe - opisz co dok艂adnie zrobi艂e艣.

Spr贸buj wykona膰 log przy pomocy narz臋dzia ComboFix. Aby zrobi膰 w nim log nale偶y go uruchomi膰 => nacisn膮膰 klawisz Y => czeka膰 cierpliwie i log powinien by膰 w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

(Cristiana) #3

chyba sie nie udalo, latalm :confused: w trakcie scanowania ComboFixem pokazywalo mi sie strasznie duzo komunikatow o zmianach w kluczach rejestru... po czym jak juz chcialam zrobic kopie raportu pokazal mi sie ze utracono kontrole nad run cos .... i potem walka o wejscie do kompa znowu

widze ze oprocz ComboFixa pokazal sie jakis inny katalog w C i ten raport tez dziwny :confused:

Sorry jak nie tak wklejalm ale nie za bardzo wiem jak sie tu poruszac :frowning:

(Heniu133) #4

艢ci膮gnij The Avenger,

wypakuj > uruchom > Input script manually > klikasz w lupk臋 > w nowo otwartym oknie wklejasz:

Po wklejeniu > Done > klik na zielone 艣wiat艂o > ok i b臋dzie restart. Po restarcie wchodzisz gdzie masz The Avenger wklejasz raport C:\avenger.txt.

Czyszczenie rejestru - jv16 PowerTools 2006 1.5.2.350

Po tym nowy log z combo.